PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 526
ocen
3,8 10 1 12526
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Uwe Boll

ocenił(a) film na 5

Kompletnie zawiódł w ekranizacji dobrej gry "Alone in the Dark" i mam wrażenie że w "Bloodrayne" też zawiedzie. Chociaż mam nadzieje że odpłaci wcześniejszy chłam dobrym filmem teraz.

menhodman_2

"Alone ..." to nie był jego pierwszy kiepski film a ni tez pewnie ostatni. Ponoc ci ludzie którzy mięli "przyjemność" oglądania nowego dzieła pana Bolla byli bardzo zawiedzeni i zapowiadaja "coś w jego stylu"

menhodman_2

Ekranizacja Alone in the dark to kompletna porazka!! Jak widac juz po drugiej zapowiedzi do BloodRayne bedzie podobnie. Rezyser sie nie sprawdza najwidoczniej, kolejny bardzo slaby film na jego koncie.

menhodman_2

„Alone in the Dark: Wyspa cienia” (według polskiego dystrybutora) nie był pierwszym zgniłym jajem, które wysiedział pan Boll. Wcześniej był równie gówniany „Dom śmierci” na podstawie gier „House of the Dead”. Zwiastuny, zdjęcia, plakaty, obsada – wszystko to od samego początku pozwalało mi sądzić, że ten film nie będzie inny. Swojego zdania nie zmieniam i podejrzewam, że nie zmienię – mówi się, że do trzech razy sztuka, ale nie sądzę, aby za 3. razem Bollowi się udało. Wystarczy spojrzeć na Rayne – wybrali babkę, która ABSOLUTNIE nie pasuje do roli słodziutkiej – na swój sposób – dhampirzycy: ma za duży zad i za małe „bąbelki”, a facjata i włosy to już w ogóle masakra. Cóż, „BloodRayne” to prawdopodobnie nie ostatnia ekranizacja, która zostanie zarżnięta przez Bolla – w planach ma ekranizacje „FarCry”, gry, która prawie wszędzie dostawała oceny 10/10 lub zbliżone (9,8/10; 9,5/10) i „Dungeon Siege”, „Fear Effect”, „Hunter: The Reckoning”. Chyba wykupują dla niego prawa do wszystkich możliwych ekranizacji gier. A szkoda, bo może coś by z nich wyszło, gdyby nie on.
A swoją drogą – po cholerę robić ekranizacje gier? Przecież to zupełne gnioty, spójrzmy chociażby na „Tomb Raidera”. „Mortal Kombat” jeszcze dało się jako tako znieść, ale reszta to porażki. Nie sądzę, aby ekranizacja „Dooma” była czymś dobrym (nawet jeżeli Bartkowiak ma na koncie niezłe „Romeo musi umrzeć”), nie wiem, po co w ogóle sprowadzają to do kin – jeżeli już, lepiej od razu wydać na DVD. Mam nadzieję, że chociaż ekranizacja „Silent Hilla” jakoś wyjdzie – przynajmniej muzyka powinna być na poziomie, bo odpowiedzialny jest za nią Akira Yamaoka, który skomponował muzykę do wszystkich części gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones