PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 526
ocen
3,8 10 1 12526
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Zaruwno film i gra jest wybitne. Uwe boll zna sie na rzeczy, ale jest niestety niedoceniany.

ocenił(a) film na 1
Andzej

,,Zaruwno film i gra jest wybitne. Uwe boll zna sie na rzeczy, ale jest niestety niedoceniany"

Tom sie usmial- albo masz WYBITNE poczucie humoru, albo wybitna milosc do kiczu. :) Uwe wybitnym rezyserem- o Boziu!!! Ale w koncu gusta sa rozne...

Andzej

Wow chłopcze .. co starasz się osiągnąć .. specjalnie robisz błędy ortograficzne(co jest wyrazem "GUPIEGO Człowieka" ) . Poza tym jak dla mnie szukasz jakiejś prowokacji .. Pewnie nie widziałeś połowy z tych filmów. Ludzie dajcie sobie spokój na tego frajera. Założył konto , dodał wszystkie filmy UWEgo do ulubionych i pisze posty ,że są świetne .. Szukasz prowokacji i jakiejś marnej uwagi.

ocenił(a) film na 2
resistance

mojim zdaniem ten film zasłóguje na 10.
jest naprawde fajofski...
Mnie siem bardzo podobau.. pozdrawjam fanuf Bolla

ocenił(a) film na 7
bandzioretti

Mnie się podobała fabuła. Lubie filmy o fantastycznych wątkach. Fanką ww. nie jestem więc wypowiadam się o filmie;))

ocenił(a) film na 7
Czarna666_filmweb

Zgadzam się , fabuła jest doskonała . Jestem natomiast niezadowolony z gry niektórych aktorów i błędami w tym filmie . Mogli zrobić ten film lepiej .

ocenił(a) film na 1
Anakin94

Fabuła tego filmu to jest akurat na poziomie troglodyty. "Fabuła jest doskonała" - jasne, a ja jestem Królową Marysieńką.

ocenił(a) film na 6
Andzej

Fajny film 7/10
niestety powiązanie z grą (lub jego brak) obniża notę o jeden punkt.
zatem dostaje 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones