PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665799}

The Station

Blutgletscher
4,5 588
ocen
4,5 10 1 588
Blutgletscher
powrót do forum filmu Blutgletscher

Jazda na całego ;P

ocenił(a) film na 3

Film ogólnie jest słaby i widać masę technicznych niedociągnięć ale nie żałuje, że go obejrzałem ;P Nie wieże, że ktoś trzeźwy i w pełni władz umysłowych to nakręcił... I chociażby dlatego warto ten film zobaczyć bo scenariusz i zachowanie bohaterów to w ogóle jakieś nieporozumienie. Całe zaangażowanie ekipy skończyło się chyba na przygotowaniu wściekłej lisostonogi która zmiażdżyła mój mózg :D Polecam ten film jak ktoś ma ochotę na coś porypanego albo do piwa z kumplami to wtedy może ktoś coś ogarnie z tego co się tam działo :P

ocenił(a) film na 5
Johnyyoyo

Co w tym filmie nazwiesz niedociągnięciem?

ocenił(a) film na 3
Piotrek4

A no na przykład, że niektóre te lisostonogi i inne biegające mutanty mimo, że były modelami a nie cgi (za co zawsze mały plusik się należy bo wyglądały całkiem znośnie, tylko w taki wypadku trzeba nadrobić to jakimś znośnym ich eksponowaniem) to były kręcone tragicznie i w stylu: Zdzisiu napierdzielaj kamerą ile wlezie to może ludzie nie zauważą, że te modele są gumowe. Ten krwawy lodowiec też wyglądał obleśnie sztucznie i wypalił mi oczy. Jakby nie można było trochę lodu farbą polać porządnie... Ale to jest jeden z tych filmów które są tak złe, że aż człowiek się cieszy z ich oglądania więc w sumie to nie ma co się czepiać.

ocenił(a) film na 5
Johnyyoyo

No ok, rozumiem. Trochę rzeczywiście masz rację. Stonoga wyglądała dość dobrze, te koziorożce już słabiej.

Ale czy ten film jest aż tak zły? Ja oglądam tyle badziewia, że spokojnie mógłbym wymienić 1000 (to nie ironia) gorszych filmów. Ja bym nie klasyfikował go do tej kategorii: tak zły, że aż dobry.

ocenił(a) film na 3
Piotrek4

No na pewno nie można powiedzieć, że się dobrze na nim nie bawiłem bo tak nie jest więc nie odradzam oglądania. Film jest debilnie zrobiony ale ma swoje plusy i nie jest nudny. Też widziałem masę gorszych filmów w których nie było nawet jednej rzeczy na plus. Ten film jest ciężko ocenić bo z jednej strony realizacja i dialogi są do bani ale z drugiej strony to nawet dobra rozrywka była więc jak ktoś lubi dziwaczne i trochę śmieszne filmy o zmutowanych potworach to się na pewno nie zawiedzie. Do mnie jakoś zbytnio nie trafił akurat.
Ps: widzę, że sporo filmów masz ocenionych więc może miałbyś przy okazji do polecenia jakieś ciekawe mało znane horrory? ;)

ocenił(a) film na 5
Johnyyoyo

Mogę Ci polecić, ale nie lubię tego robić bo jak Ci się nie spodoba to będzie na mnie.

http://www.filmweb.pl/film/Czy+zabi%C5%82by%C5%9B+dziecko-1976-214760

http://www.filmweb.pl/film/Drabina+Jakubowa-1990-5188

http://www.filmweb.pl/film/Still+Life-2005-400878

Te są dość mało znane, a mi się bardzo podobały. A innych to wolę nie polecać.

ocenił(a) film na 3
Piotrek4

Ja tam po prostu lubię oglądać filmy więc zawsze się ciesze na coś nowego (co ma w rubryce gatunek wpisane horror) jakie by to nie było. Drabinę Jakubową oglądałem nawet dość niedawno i był to jeden z lepszych filmów jakie widziałem. A dwóch pozostałych nie znam więc z przyjemnością je obejrzę i dziękuję za polecenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones