PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107654}

Boże Narodzenie w sierpniu

8 Weol-eui Keu-ri-seu-ma-seu
6,8 105
ocen
6,8 10 1 105
Boże Narodzenie w sierpniu
powrót do forum filmu Boże Narodzenie w sierpniu

W każdym języku mamy sierpień, w polskim tytule... wrzesień :).
A film średni, w zasadzie nie wiadomo o czym. Ani rzewne melo, ani afirmacja czerpania garściami z życia do końca.

kaspric

Jakie melo ? To jest dramat obyczajowy.

kaspric

Co do tytulu to wlasnie tak sie ten film nazywa, tlumaczac z angielskiego wiec nie wiem o co ci chodzi.

ocenił(a) film na 5
Szybszy

Może jakbyś spojrzał, że komentarz była napisany ponad 2,5 roku temu, to domyśliłbyś się, że wtedy tytuł na Filmwebie brzmiał inaczej. A co do melo - w większości źródeł (kmdb, imdb) jest określone jako melodramat, ale to i tak nie ma znaczenia, skoro użyłem zwrotu "ani (...), ani (...)". Film był średni i nie ma co się rozpisywać.

kaspric

do pewnych filmow trzeba dorosnac, bez obrazy

ocenił(a) film na 5
Szybszy

To co tu robisz? :)

kaspric

widze ze sie jednak obraziles zupelnie niepotrzebnie, dorosnij i wroc bez obrazy

ocenił(a) film na 5
Szybszy

Podobał Ci się film, to napisz, że Ci się podobał, a nie odstawiaj sceny z argumentami ad personam. Nie mam czasu na bzdurne dyskusje, bez odbioru.
PS Zakładam, że piszesz z komórki, więc brak polskich znaków oleję, ale podstawy interpunkcji mógłbyś przyswoić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones