PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624792}

Bogowie ulicy

End of Watch
7,7 139 701
ocen
7,7 10 1 139701
7,1 22
oceny krytyków
Bogowie ulicy
powrót do forum filmu Bogowie ulicy

Skąd ta ocena ?

ocenił(a) film na 3

Przewidywalny, dłuży się, beznadziejna fabuła ...nie wiem skąd tak wysokie oceny tego filmu...

ocenił(a) film na 8
Dreadion

Ludziom najwyraźniej spodobała się stylistyka filmu i główni bohaterowie. Tak zwane dłużyzny to rozwój postaci (fakt, najsłabszy element filmu).

ocenił(a) film na 7
miszatujest

Jak dla mnie co najwyżej niezły, jakoś nie trafił do mnie zbytnio, zresztą nie lubię za bardzo tak kręconych filmów.

ocenił(a) film na 8
ostry666

Styl mi pasował ponieważ nie był użyty tylko jako tani trick. Dzięki temu wydawało się że jesteśmy bliżej postaci i bliżej niebezpieczeństwa. Dobrze jednak że twórcy nie polegają cały czas na kamerach pokazanych w filmie bo to zawsze ogranicza. Same historie bohaterów nie są oryginalne (w miarę przyzwoici gliniarze, kochający rodziny) jednak są wrzuceni w świat który nie często widzimy z tej strony w takich filmach. Tutaj gliniarze są skazani na łaskę i niełaskę karteli i pseudogangsterów. Nie są wszechmocni.

ocenił(a) film na 1
Dreadion

Dokładnie. Nie dość, że przewidywalny to jeszcze mega przekłamany. Jak dla mnie totalna porażka i żałuje, że poświęciłem na to swój czas bo mogłem chociażby klan obejrzeć...

ocenił(a) film na 5
Dreadion

Być może ze względu na zakończenie. Film nie skończył się jak wszystkie amerykańskie Happy End-em. Fakt ciągnął się troszkę, ale dwaj policjanci, główni bohaterowie, zastrzeleni.... To coś innego.
Ps. Oczywiście widziałem końcówkę i wiem, że jeden przeżył.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
paprica071

masz racje idz ogladac klan najlepiej sciagnij sobie wszystkie sezony i je ogladaj a nie zabierasz sie za ambitne kino! TROLL

ocenił(a) film na 1
goraca_bulka

Ambitny jak i ambitna Twoja wypowiedź hahah... Lubisz bajki, ok Twoja sprawa ale nie mów do jasnej ciasnej, że ten gniot jest ambitny ;] Co najwyżej fajna bajka akcji dla gówniarzy którzy jeszcze wierzą, że policjanci są dobrzy.

ocenił(a) film na 8
paprica071

a ty wierzysz ze wszyscy sa zli mniemam, poza tym jak dla mnie to nie bylo takie jasne czy oni znow sa tacy dobzi, film zaczyna sie wiadomo od jakiej sceny. mysle ze nie ma problemu zeby wsrod 20 mln psow znalazlo sie klilku porzadnych. nie wiem czemu film dla ciebie jest bajka ukazane w nim sytuacje jak najbardziej mogly miec miejsce i na 100 % maja. abstrachujac zreszta od tego bajka czy nie co to kogo obchodzi? dla czlowieka ktory zna sie na kinie i potrafi docenic jego wartosc obejrzenie tego filmu nie beddzie czasem straconym. bardzo dobre kino sensacyjne i tyle.

ocenił(a) film na 8
paprica071

zreszta....nie bebde sie wdawal w polemike z osoba, ktora daje 10 - arcydzielo piratom z karabibow!:) hahahaha prosze cie. bez odbioru

ocenił(a) film na 8
paprica071

No tak, JP na 600%. Gówniarze właśnie w ten sposób myślą, każdy dorosły człowiek wie od czego jest policja i policjanci. A film ten pokazuje bardzo dokładnie jak kończą się niektóre interwencje policjantów w USA.

ocenił(a) film na 8
treborek

a ty jak piszesz takie informacje to pisz przed tym spoiler!!! bp moze ktos nie widzial filmu...

ocenił(a) film na 5
goraca_bulka

Masz rację. Sorki. Brr...Ale mi się dostało..

ocenił(a) film na 8
Dreadion

"skąd ta ocena?" hmm pewnie ze średniej głosów wyliczona... a tak na serio to skąd takie pytania pod większością filmów? czy tak trudno zrozumieć że to może ty masz dziwny gust skoro 90% procent osób ocenia film wysoko? Jak dla mnie film bardzo dobry (8)

ocenił(a) film na 9
Dreadion

jw. bo się ludziom podobał - proste

ocenił(a) film na 10
Dreadion

Taniec na weselu:-) pogrzeb :-( krecenie kamera w aucie :-)

ocenił(a) film na 5
Dreadion

Najbardziej żałosne jak dla mnie było to, że policjanci łatwiej zabijali z glocka, niż bandyci z AK.

ocenił(a) film na 3
r1xc

A to też, odległość 20-30 metrów, nieskończona amunicja, celność jak w http://www.youtube.com/watch?v=HLr9cQye878

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones