PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624792}

Bogowie ulicy

End of Watch
7,7 139 715
ocen
7,7 10 1 139715
7,1 22
oceny krytyków
Bogowie ulicy
powrót do forum filmu Bogowie ulicy

sens filmu

ocenił(a) film na 4

Ten film jest mocno średni. Nie wiem jak można się w jakikolwiek sposób związać z bohaterami tego filmu. Czy włączy się ostatnie 10 min filmu, czy pierwsze 10 to i tak nic nie zmieni, bo ten film nie ma żadnej fabuły. Jedyna fabuła to jest wątek związku. O przedostatniej scenie strzelaniny nawet się nie wypowiadam. 4 osoby strzelające z ak nie mogą trafić z 10 metrów dwóch biegnących policjantów. No jak ja się pytam xd
Do tego za dużo ujęć kamery z ręki. Na serio każdy kto występował w tym filmie musiał wszystko nagrywać? Czy to policjant, czy to gangster podczas akcji, każdy nagrywał, a nawet gdy nie było osoby która nagrywała to kamerzysta jakiś drgawek dostawał chyba.
Nie rozumiem ogólnej oceny tego filmu.

ocenił(a) film na 8
Soczky

Nie zamierzam się kłócić z pozostałymi zarzutami, ale jeden jest dla mnie kompletnie niezrozumiały? ,,Film nie ma żadnej fabuły''? Ja mam nieodparte wrażenie że po prostu nieuważnie go oglądałeś.

Przecież cały film opierał się na wątku gangów, policjanci patrolowali ulicę i brnęli w coraz to większe gówno ścigając gangsterów za ich liczne przestępstwa na ich terenie, odkrywając że dochodzi do chociażby handlu ludźmi, federalni ostrzegli ich przed konsekwencjami i chcieli żeby trzymali się na dystans od tej sprawy (no bo jak niby dwóch gliniarzy ma sobie poradzić na terenie należącym do gangu? To było tylko kwestia czasu aż ktoś ich kropnie.), gangsterzy też wysyłali swoje ostrzeżenia, ale ci dalej wymierzali sprawiedliwość, co finalnie przyczyniło się do tego że gang wydał na nich wyrok śmierci.

To czy fabuła ci się podobała czy nie to jedno, ale nie można na pewno filmowi zarzucić tego że jej nie było.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones