PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 228 019
ocen
7,9 10 1 228019
4,9 47
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody

Nie róbcie sobie żartów. Jeśli widzieliście w swoim życiu do pięciu filmów to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć te wysokie oceny :)
Sentyment sentymentem, ale w tym filmie poza muzyką i scenografią nic się nie zgadza.

ocenił(a) film na 9
PanKracjusz

Twój komentarz też się nie zgadza

Rinzler

Drogi Panie, a jesteś w stanie napisać dlaczego? Zawsze uzasadniaj. To ważne.

ocenił(a) film na 9
PanKracjusz

Dlaczego ? Wystarczy zobaczyć twoje nastawienie i komentarze. Ot dlaczego! Nie wiem co jest większym żartem, obejrzenie w życiu do pięciu filmów czy takie komentarze jak twoje (a przeczytałem w związku z tym filmem już trzy).

Rinzler

Czy kogoś obrażam w komentarzach? Czy czynię wycieczki personalne? Czy używam wulgaryzmów? Dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie, więc na tym zakończmy.

ocenił(a) film na 9
PanKracjusz

W takim razie rada na przyszłość. Nie zakładaj głupich tematów i nie udzielaj głupich komentarzy ;)

Rinzler

Ja przynajmniej byłem w stanie racjonalnie odnieść się do całości i to uargumentować, a Ty? No właśnie :)
Nie odpowiadaj jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia i nie wysyłaj głupich komentarzy na serwer, ale na pewien sposób rozumiem ten ból dupy. Jak ktoś ma inne zdanie to zły jest i nie jest fanem :) Śmieszna logika, ale przynajmniej jest zabawnie.

ocenił(a) film na 9
PanKracjusz

Twoim zdaniem '' Jeśli widzieliście w swoim życiu do pięciu filmów to...'' jest racjonalne ? Mam kolejną radę dla ciebie. Otóz nie traktuj forum publicznego,
tego i każdego innego jak swój prywatny wychodek. To co masz tam załatwić,
załatw w domu a nie publicznie. Ok ? :) Szanuje zdanie innych, chyba że tak jak twoje jest wyrażene w głupi sposób.

ocenił(a) film na 8
PanKracjusz

Napisałeś " Jeśli widzieliście w swoim życiu do pięciu filmów to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć te wysokie oceny :) ... nie wysyłaj głupich komentarzy ... Jak ktoś ma inne zdanie to zły jest i nie jest fanem :) Śmieszna logika, ale przynajmniej jest zabawnie" KONIEC CYTATÓW.
Przeczytaj swoje własne wypowiedzi...o sobie.
MOJA ODPOWIEDŹ; Obejrzałem tysiące filmów:):)...i szanuję każdy gust i ocenę bo różnimy się; emocjami, wymaganiami, identyfikacją, doświadczeniami a przede wszystkim GUSTAMI.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones