PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159375}

Bombon. El Perro

El Perro
7,0 2 125
ocen
7,0 10 1 2125
Bombon. El Perro
powrót do forum filmu Bombon. El Perro

Delikatny człowiek pełen dziecięcej naiwności , szczerości płynącej energią i dzika ' biała bestia ' uśpiona poddająca się , aczkolwiek znająca swoją siłę i przewagę jaką niewątpliwie posiada . Los styka , łączy te dwie pozornie różne postacie , pozór przeradza się w rzeczywistość . A wszystko to zaprawione przestrzenią nie skrępowaniem i pięknem .( no może z wyjątkiem domu rodzinnego)

ocenił(a) film na 7
pawel_acz

Nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się obiema kończynami pod tą opinią.

Główny bohater jest przesympatyczny - człowiek o dobrotliwej twarzy, na której malują się wszystkie emocje (jak to napisano w zamieszczonej tu recenzji). Niejeden zawodowy aktor mógłby pozazdrościć tak wspaniałej kreacji.

Spokojny, miejscami senny, ale przede wszystkim CIEPŁY film – świetna odskocznia od wszelakiego kina nasyconego agresją.

ocenił(a) film na 7
Puella

Film ten śmiało można by nazwać relaksacyjnym - żadnych negatywnych emocji właściwie. Dobrze się tak czasami uspokoić..

Puella

Dokładnie mnie też urzekła rola tego aktora.Bijące ciepło i pozytywna energia:) Film bardzo sympatyczny aczkolwiek czasami nużący.
Wspaniała muzyka!

ocenił(a) film na 8
pawel_acz

Przyjemnie się ogladało. Przesączony pozytywnymi emocjami. Końcowa akcja z psem nie położyła na łopatki. Zupełnie się tego nie spodziewałem. ;DD Film wart obejrzenia. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones