PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757778}

Nie czas umierać

No Time to Die
6,9 83 686
ocen
6,9 10 1 83686
6,3 51
ocen krytyków
Nie czas umierać
powrót do forum filmu Nie czas umierać

Dobrze by było

ocenił(a) film na 9

Liczę, że Daniel Craig zagra Bonda choć jeszcze raz jest zdecydowanie najlepszym dotychczasowym Bondem nie jest jeszcze zbyt wiekowy, aby się wycofać z tego projektu.

użytkownik usunięty
kao3333

Craig i Connery rządzą xD

ocenił(a) film na 6
kao3333

A moim zdaniem nic na siłę. Skoro Craig ma dość roli 007 to niech znajdą następcę. Osobiście chętnie zobaczę kogoś innego w tej roli, serii też to dobrze zrobi.

Pawuloniasty

Doprawdy, chcę mieć takie problemy jak Daniel Craig: czy zagrać jeszcze raz kultową postać za miliony dolarów, czy nie?

kao3333

Wiadomosc z ostatniej chwili.Juz podali informacje,ze zgodzil sie jeszcze raz zagrac 007.To chyba nie fake,bo slyszalem to na tvp1.Pozdro

kao3333

Rewelacyjnie zagrał Jamesa Bonda. Fajnie ze zdecydował się zagrać poraz 5ty ta postać. Chcialbym zobaczyc po raz drugi Chrisa Waltza w roli Blofelda, licze ze Felix Leitter wroci... Widzialbym tej roli Davida Caruso z CSI Miami

kao3333

On nie jest Bondem. To, że seria dalej się tak nazywa, to nie znaczy, że nią jest.

ocenił(a) film na 7
kao3333

Ja po "Spectre" mam go dosyć. Uważam, ze powinien zakończyć występy w Bondach na trzecim filmie. Teraz mamy w serii niesamowitą stagnacje i boję się że powstanie kolejny taki koszmarek jak "Spectre". Z wielką frajdą na Blu-ray powtarzam sobie filmy z Connerym, Moorem i Daltonem... to były Bondy :(

robert_28

dzięki Cragowi nie zagra w filmie Tomasz Kot któremu Boyle zaproponował rolę ale że Kot jest wysoki i dobrym aktorem to Craig się zbuntował i wywalili Boyla tym samym Kota

kao3333

Craig odmówił grania z Tomaszem Kotem bo jest za wysoki przestraszył się, że Kot ukradnie mu całą sławę i o to pokłócił się z Boylem i odsunęli Boyla który zaproponował Kotowi rolę złego charakteru w Bondzie a dzięki niskiemu Craigowi Kot nie zagra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones