PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=19}
7,2 30 tys. ocen
7,2 10 1 30362
8,0 53 krytyków
Boogie Nights
powrót do forum filmu Boogie Nights

Skandalizujący film Andersona to nie tylko próba zyskania rozgłosu. Mark Wahlberg w roli Dirka Digglera, który rozpoczyna karierę w porno biznesie, aby potem zatoczyć koło i znaleźć się w miejscu, skąd przybył - wstrząsające. Film ma wiele wyśmienitych scen (i nie chodzi mi tu tylko o sex) i broni się niebywale przed zarzutami krytykujących go wyznawców Radia Maryja. Do tego rzadko spotykana świetna obsada. Ogólnie kawałek dobrego kina

Martinez


HHmm...jeżeli film ten może choć troszkę zszokować, to powstałe wiele lat wcześniej Ostatnie tango to jawna pornografia:)
W jakim sensie ów film jest skandalizujący?? Może kwestia samego tematu, jednak przecież sposób podejścia do niego sprawia że bo obejrzeniu doprawdy trudno nazwać go „skandalizującym”. Sam temat obecnie nie wystarczy ażeby „skandal” wywołać)
Pozdrawiam: