PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 839
ocen
4,8 10 1 51839
5,5 14
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

Tolerancja poszła za daleko. I właśnie ten film odzwierciedla nam idiotyzm ludzi, którym wydaje się, że są tacy 'orygnalni', że mogą podbić świat nic nie robiąc oprócz bycia kontrowersyjnymi.

Śmiałem się, ale zaraz po chwili wpadałem w smutek dochodzącdo wniosku, że jednak nie ma powodu do śmiechu. Nie ma, bo tacy ludzie jak Bruno istnieją naprawdę.

ocenił(a) film na 6
SgtPepper1942

JESTEŚ... POJEANY..

ocenił(a) film na 6
SgtPepper1942

Czekaj czekaj kuwa, ja Cie znam!! Światowa dyszka? Od Awięca?? To musisz być ty! Te same oksymorony, generalizacja, obcinanie kawałków puzzli tak żeby pasowały, nadawanie modzie wyższego sensu. Swoją drogą wiesz że przyrównałeś miłość do stosunku płciowego... I nazwałeś ją NATURALNĄ (Czyli zasugerowałeś, że występuje w naturze)? Nie mówiąc już o tym, że miłość, o której mówisz nie istnieje, a egzystuje jedynie na umownej płaszczyźnie skrótów myślowych, wyrażeń potocznych, jako słowo wydmuszka. O reszcie mi się już nawet nie chce pisać, bo z idiotami jak z terrorystami, się nei dyskutuje. Idź na jakąś terapię, albo zamknij w psychiatryku, w każdym razie poproś o pomoc. Fobie się leczy.

ocenił(a) film na 8
Wictorias

Nie, raczej nie jestem osobą o której myślisz :)

A poglądy od 2012 roku mi się znacznie zmieniły, do filmu podchodzę już znacznie inaczej.

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
SgtPepper1942

Bełkot. Miłość nie ma nic wspólnego z naturą, a płodzenie i rodzenie dzieci, skazywanie ich na istnienie to robienie im krzywdy i napędzanie bezmyślnej spirali rozmnażania, co tym bardziej z miłością nie ma nic wspólnego,, to jest zaspokajanie swoich egoistycznych i sadystycznych rządz, jeżeli ktoś jest inteligentny, to się nie rozmnaża, gdyż to rozrywka dla plebsu. Moralność jest akurat relatywna i nie dochodzi do żadnego "upadku" tylko pewnych przemian, one trwają cały czas, każde pokolenie inaczej postrzega rzeczywistość i moralność. Nikt nie jest "normalny", gdyż "normalność" obiektywnie nie istnieje, każdy jest zaburzony chociażby uważał inaczej i wypierał to z siebie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
sowensen

Racja, w zupełności się z Tobą zgadzam. Ale przygotuj się, że zaraz zostaniesz zjechany przez ludzi wielce 'nowoczesnych', dla których ten film pokazuję ich wizję codziennego dnia.

sowensen

Nie lubię filmów Sacha Baron Cohen,śmierdzą mi scenami przyprawiającymi właśnie o mdłości. Moge sie nawet zgodzić że są zboczone, ale chyba to złe słowo, bo u niego bieganie z jajami na wierzchu, z gołą du..ą po ulicach to w filmie fabularnym to zabieg celowy. Cohen chce tym zwrócić uwagę ludzi na film bo to szokuje i oburza. Szkoda tylko że nie znalazł innych sposobów szokowania i oburzania niż pilot w tyłku. Bo to co chce osiągnąć tzn zwrócenie uwagi na to że żyjemy w debilnym świecie to bardzo dobry cel.

ocenił(a) film na 8
Raskolnikow89

Myślisz, ze nie ma takich ludzi zdeprawowanych jak bohater, którego grał? :) Mało to nagusów biega czy obnaża się w miejscach publicznych? :) Przecież można usłyszeć w mediach o rzeczach jeszcze gorszych niż to... chociażby akcja z księdzem i lizaniem kolan :) Tu nie trzeba filmu Cohena żeby szokować i przyprawiać o mdłości :)

użytkownik usunięty
sowensen

Myślę że to była prawdziwa historia prezydenta Słupska.

sowensen

Przeciez ten film miał własnie to na celu - totalne obnażenie ludzi i ukazanie ich głupoty.

ocenił(a) film na 10
SgtPepper1942

Dlaczego zatem 4/10 Dla mnie ten film to Arcydzieło 10/10

SgtPepper1942

Też się smiałem ale chyba przez pierwsze 15 min, bo potem to ten film przegina ostro pałkę.
Borat trzymał poziom, a ten shit jest tak ohydny, że kilka śmiesznych scenek nie nakłoni mnie do obejrzenia go w całości.

ocenił(a) film na 1
SgtPepper1942

Takich gejów nie ma. Głupszej prowokacji naprawdę nie można było już stworzyć.

MyNameIsDeath

To nie prowokacja a wyśmiewanie stereotypu osób homoseksualnych widzianych oczami amerykańskiej ksenofobicznej ludności. Duża część filmu była improwizowana aby ukazać irracjonalność amerykańskiego społeczeństwa i ksenofobię. Bruno jest postacią stereotypowego homoseksualisty bo film śmieje się z ludzkich uprzedzeń i obnaża je u ludzi którzy nawet nie wiedzą że byli w filmie. ;) Scena w talkshow z Brunem i jego synem była ustawiona tak że tylko prezenter i kobieta "z opieki społecznej" grali w filmie. Ludzie na widowni to obywatele nie wiedzący że biorą udział w satyrze.

ocenił(a) film na 1
JazzTheCat

Skoro ludzie nie wiedzą, że biorą udział w prowokacji z udziałem aktorów, to chyba twórcy tylko utwierdzają ich w tych zaściankowych przekonaniach...

Film jest kompletnie pozbawiony klasy, naprawdę nie warto go bronić.

JazzTheCat

Irracjonalność¿o czym Ty piszesz¿ film wyśmiewał dzisiejszą popkulturę promującą beztaleńcia nastawione na skandal, artystów na miarę dużego pokoju w mieszkaniu mamusi. Obowiązkowe wciskanie tzw. mniejszości lgbt, obłęd równouprawnienia i innych wynalazków bolszewickiej propagandy

ocenił(a) film na 9
st1986

Ten film powinien być puszczany osobom które się plują że w świecie jest za mało różnorodności i miłości LGBT.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones