PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623020}

Bracia Oodie

The Baytown Outlaws
6,5 7 002
oceny
6,5 10 1 7002
Bracia Oodie
powrót do forum filmu Bracia Oodie

Spoko

ocenił(a) film na 6

Tarantino to to nie jest, ale i tak jest to niezle, relaksujace rozrywkowe kino na poziomie. Na
początku myslalem, ze bede sie meczyl, no i postacie poczatkowo wydawaly mi sie irytujace i
slabe, ale jakos wszystko się fajnie rozkręciło, no i wsiaklem w klimat, a postacie po dluzszym
poznaniu okazaly sie spoko. Niezla zabawa, z czarnym humorem, przerysowana przemoca, z
paroma krwistymi scenami.

Sparow5

cale szczescie, ze nie jest to tarantino

ocenił(a) film na 6
NightDevil

nie ten poziom

Sparow5

chodzilo mi o to, ze nie trawie tarantino, a ten film to byl zjadliwy, takie 6/10

ocenił(a) film na 6
NightDevil

wyjąłeś mi to z ust,Tarantino jest totalnie przereklamowany

ocenił(a) film na 5
Sparow5

zgadzam sie totalnie i dodam tylko ze jak ktos ostrzy sobie zęby na "gwiazdy " tzn Ewe i Billa to zbytnio sie nie napatrzy

ocenił(a) film na 7
Sparow5

Jak dla mnie to ten film jest bardziej w stylu Roberta Rodriguez`a, taki trochę grindhousowy klimat. Mi się film podobał, parę fajnych pomysłów, ekipa zabójczych lasek czy drogowi piraci w czołgu. Jak by ten film zrobił Tarantino to wyszło by 80 minut dialogów, w 4 pomieszczeniach z 5 aktorami.

ocenił(a) film na 6
johnyss

Faktycznie blizej mu do Rodrigueza z tego powodu, ze nie ma takiego wielkiego nacisku na dialogi jak to u Quentina bywa. Co do stylu to Robert i Quentin mają podobny do siebie tzn. swietnie operuja kiczem, zwlaszcza ten drugi.

ocenił(a) film na 7
Sparow5

Ja osobiście preferuje jednak Rodrigueza, który niestety pozostaje w cieniu Tarantino. Jego filmy są może i mniej ambitne, ale łatwiejsze w odbiorze i nastawione bardziej na czysto rozrywkę. Tarantino też jak najbardziej cenię, Pulp Fiction to jeden najwspanialszych filmów ever, jednak nie wszystkie są takie dobre, niektóre wręcz na maksa przegadane i po prostu nudne patrz Death Proof. Oczywiście moim zdaniem :-)

ocenił(a) film na 5
johnyss

przeciez te dialogi to najlepsza kwintesencja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones