plakat filmu Bracia

Bracia

The Brothers
5,8 210
ocen
5,8 10 1 210
158
chce zobaczyć
{"type":"film","id":31319,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bracia-2001-31319/tv","text":"W TV"}]}
Bracia
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 9,90 zł


"Bracia" to komediowa opowieść o czterech przyjaciołach, którzy dzielą ze sobą wszystkie swoje radości i smutki. Jackson (Morris Chestnut - "Drużba") jest cenionym pediatrą, którzy marzy o prawdziwej intymności, boi się jednak zaangażować. Brian (Bill Bellamy) opędza się przed kobietami, które - jak sądzi - nie zasługują na mężczyznę"Bracia" to komediowa opowieść o czterech przyjaciołach, którzy dzielą ze sobą wszystkie swoje radości i smutki. Jackson (Morris Chestnut - "Drużba") jest cenionym pediatrą, którzy marzy o prawdziwej intymności, boi się jednak zaangażować. Brian (Bill Bellamy) opędza się przed kobietami, które - jak sądzi - nie zasługują na mężczyznę takiego jak on. Terry (Shemar Moore) jest niepoprawnym kobieciarzem, który desperacko pragnie się ustatkować. Derrick (D.L. Hughley) jest kochającym ojcem rodziny, który nie traci dobrego humoru, mimo iż ma żonę, która nie jest w stanie sprostać jego wygórowanym apetytom seksualnym. Denise (Gabrielle Union - "Dziewczyny z drużyny"), Sheila (Tamala Jones - "Diamentowa afera") i Louise (Jennifer Lewis - "Cast Away - Poza światem") to trzy "siostry", które postanawiają pokazać im, że wojnę płci wygrywa ten, kto ma wielkie serce. "Bracia" przynoszą przezabawne spojrzenie na przyjaźń, miłość i seks w czasach, gdy łatwo o przelotny romans, a trudniej o trwały związek.

Bracia
Zwiastun nr 1 2:23
nr 1 2009-11-16T11:25:31 https://fwcdn.pl/webv/17/69/11769/thumbnail.11769.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/119/31319/the_brothers___trailer.vp9.480p.webm
Bracia zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.