Bractwo Bang Bang

The Bang Bang Club

2010 1 godz. 46 min.
7,2 6 245
ocen
7,2 10 6245
4 512
chce zobaczyć
{"type":"film","id":473891,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Bang+Bang+Club-2010-473891/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Bractwo Bang Bang
  • nightgale ocenił(a) ten film na: 9

Ludzie na litość Yody zmieńcie ten opis albo zaznaczcie wołami SPOILER !!
    Przecież po przeczytaniu można już filmu nie oglądać bo wszystko wiadomo.

• Kamil_Maciejewski ocenił(a) ten film na: 6

nightgale To film oparty na faktach, historii która wydarzyła się wcześniej. Co tu przed widzem ukrywać? Każdy wie jak było i nie ma tu żadnej tajemnicy.

• nightgale ocenił(a) ten film na: 9

Kamil_Maciejewski " Każdy wie jak było i nie ma tu żadnej tajemnicy"
    Chyba kpisz.
    Wiedzą ci którzy się interesują RPA czy ogólnie tym co się w Afryce dzieje.
    Albo mają coś wspólnego ze środowiskiem reporterów wojennych.
    Ja akurat znałem tą historię i czytałem książkę zanim zobaczyłem film.
    Ale wielu moich znajomych którym jedno i drugie polecałem , nie miała pojęcia , że coś takiego się kiedyś wydarzyło.
    A nie obracam się towarzystwie osobników , żyjących tylko w świecie facebooka czy innego twittera i nie mających pojęcia , co się dzieje w realnym świecie.
    Idąc tropem twojego rozumowania , to w opisie np. "Braveheart" należy zamieścić : " a na koniec wykastrowano go , powieszono , wypruto wnętrzności i ścięto w Londynie".
    No jak nie jak tak , przecież to historia która się wydarzyła i wszyscy o tym wiedzą.

• nightgale Masz zupełną racje w toku rozumowania poprzednika to praktycznie każdy film na faktach powinien być zespoilerowany w opisie przecież i tak wszyscy wiedza o co chodzi i to znają można tak to rozumować