PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109360}

Braterstwo broni

Tae-geug-ki Hwi-nal-ri-myeo
7,8 13 725
ocen
7,8 10 1 13725
Braterstwo broni
powrót do forum filmu Braterstwo broni

Nemo

ocenił(a) film na 7

Zna ktoś dobre filmy koreańskie nie tylko wojenne?

ocenił(a) film na 10
dawidoff1

Znam mnóstwo. Przejrzyj mój profil i zobaczysz że oglądam głównie kino koreańskie.

ocenił(a) film na 7
Robson

dzieki a jakies szczegolnie dobre polecisz ?

ocenił(a) film na 10
dawidoff1

A-jeo-ssi, Ma-i We-i, In-cheon-sang-ryuk-jak-jeon, Zabójstwo, U-neun nam-ja, Dae-ho, Zombie Express, I-woot-sa-lam, Królewski krawiec, Na-neun Wang-i-ro-so-i-da, Moo-deom-kka-ji gan-da, Gwang-hae, Wang-i Doin Nam-ja, Gook-gyeong-aui Nam-jjok , Zagadka zbrodni, 71 w ogień, Żołnierze niebios, Dobry, zły i zakręcony, Silmido
oraz dodatkowo miniserial Pong-dand-pong-dang LOVE

ocenił(a) film na 8
Robson

nie ma takiego filmu jak Zombie Express,za to jest Train to Busan

ocenił(a) film na 10
Szybszy

https://www.filmweb.pl/film/Zombie+express-2016-737351

ocenił(a) film na 8
Robson

Nie rob tego chlopie, bo to m i przypomina jakby mi ktos cos z wiki podsuwal, a ten portal i wiki to amatostwo, Robson, kuzwa..no no ale co mi tu pokazujesz to polski filmwebbowy tytul nie majacy nic wspolnego z oryginalnym tytulem Train tu Busan, bo tez tytul Train to Busan nawiazuje do historii zawartek w filmie, a Zombie Express nie nawiazuje do niczego, Train to Busan ktory jest oryginalnym tytulem, nie kaleczcie takimi potworkami tego wysmienitego filmu tylko o to was prosze

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Terminator tez byl puszczany w Polsce pod jakze genialnym tytulem Elektroniczny Morderca, Polacy sa znani z takich niedorzecznosci

ocenił(a) film na 10
Szybszy

No dobra. Przyznaję ci rację.

ocenił(a) film na 8
Robson

dziekuje i doceniam Robsonie , to dla dobra filmu, nie mozemy pozwolic by filmom wymyslano tytuly wedlug wlasnego widzimisie, teraz widzisz jak mozna zmieniac nazwy wydarzenia czy to na wiki czy tutaj gdziekolwiek

dawidoff1

Pan zemsta , Pani zemsta ,Oldboy ,Służąca

ocenił(a) film na 8
kukkuk

jeszcze Pan Sasiad,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones