PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131721}

Brave

128
chce zobaczyć
Brave
powrót do forum filmu Brave

Ja akurat zaliczam się do tych pierwszych, jestem fanem od wieeeelu lat ... dla mnie i mi podobnych pozycja obowiązkowa, ilustracja do jednej z najlepszych płyt jednego z najlepszych zespołów w historii rocka ( progresywnego ? ) . Dla pozostałych - polecam jako ciekawostkę, historia dziewczyny znalezionej podczas próby samobójczej na moście Severn Bridge i wszystkiego zlego co stało się wcześniej i skloniło ją do tego aktu desperacji ...

ocenił(a) film na 9
qbaseq

Potwierdzam mimo, że wyznawcą Marilliona nigdy nie byłem (co nie znaczy, że ich nie lubiłem). Właśnie skończyłem oglądać i film wywarł na mnie przeogromne wrażenie. Jak wyżej polecam także tym nieobeznanym z twórczością Marillion. Film naprawdę porusza serce (nawet te dość skamieniałe).

qbaseq

Gdzie można zobaczyć lub ściągnąć?Kto się orientuje poproszę o linki

qbaseq

Ponawiam pytanie, gdzie można dostać ten film, koniecznie pragnę go zobaczyć z zamiłowania do muzyki Marillionu (zarówno ery Fisha jak i Hogartha). Masz jakiś dostęp do tego dzieła?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones