PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633924}

Brazylijska czerwień

Rouge Bresil
6,2 78
ocen
6,2 10 1 78

Brazylijska czerwień
powrót do forum filmu Brazylijska czerwień

Strasznie bije po oczach nowoczesna poprawność polityczna tego dwuodcinkowego miniserialu. Motyw z przebraną za chłopaka dziewczyną jest bardzo naiwnym rozwiązaniem bo nie da się uwierzyć by płynąca ponad miesiąc ciasną karawelą dziewczyna pozostała nierozpoznana (choćby potrzeby fizjologiczne), ale pomijam to na potrzeby filmu przygodowego. Bardzo ładnie wypadły zdjęcia plenerów i stroje z epoki i za to duży +. Na razie bez oceny - czekam na emisję drugiej części. Przy okazji mam pytanie czy ktoś nie nagrał pierwszego odcinka z TVP Historia bo nie zdążyłem nagrać?

adso41

Obejrzałam pierwszą część, teraz czekam na drugą. Zapowiada się ciekawie. Zastanawiam się kiedy ktoś zmieni "Rouge Brasil" na "Brazylijską czerwień", bo to już chyba kolejna powtórka tego miniserialu, a tytuł pozostał bez zmian.

ocenił(a) film na 8
Ksawera

Znów była powtórka, a FilmWeb śpi i Polish title jak nie było, tak nie ma.

użytkownik usunięty
adso41

Oni plyneli raczej jakimis karakami. Karawela sa mniejsze i maja jeden poklad. Co do przebraniem sie za chlopaka to zdarzaly sie takie przydaki i to nie tylko na morzu, ale w wielu zawodach zarezerwowanych dla mezczyzn. W sumie ciezko jest zbadac to zjawisko bo nie wiadomo ile z nich sie ujawnilo czy zostalo zdemaskowanych.

adso41

Dziś w TVP Historia o 2:30

adso41

mnie się podobał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones