PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629719}
6,8 5 780
ocen
6,8 10 1 5780
Breathe In
powrót do forum filmu Breathe In

Film jak dla mnie niesamowity, ma coś w sobie. Cały czas oglądałam z zaciekawieniem. Do tego
idealnie dobrana muzyka.

dybinka

Tak. Felicity Jones pokazała w tym filmie, że potrafi pięknie grać na pianinie i tańczyć (scena w dyskotece). Przyjemny i relaksujący film.

Tomik_4

Zgadzam się z Tobą. Polecasz coś podobnego klimatu? :)

dybinka

Kliknij na mój awatar, na filmy obejrzane, tam na pewno coś dla siebie znajdziesz. Ja polecem np. ten film:
http://www.filmweb.pl/film/Ostatnia+piosenka-2010-508796

Pozdrawiam:)

Tomik_4

Ostatnią piosenkę oglądałam, ale poszukam u Ciebie na profilu czegoś odpowiedniego, dziękuję. :)

dybinka

"Czarnego łabędzia" z Natalie Portman Dybinko pewnie oglądałaś w TV. Jeśli nie to również polecam.

Tomik_4

Nie w TV, ale oglądałam. Zaraz przejrzę co tam ciekawego u Ciebie na profilu jest i biorę się za oglądanie. :)

dybinka

W internecie przynajmniej można sobie obejrzeć nowe ciekawe premiery bo w TV puszczane są głównie filmy sprzed kilku lat i co jakiś czas do znudzenia "odgrzewane". :)

Tomik_4

Faktycznie, jeżeli nie ma się czasu na kino, to i tak jest możliwość obejrzenia nowych filmów w internecie, które dosyć szybko się tam pojawiają. Masz rację, że niektóre puszczane są aż do znudzenia, ale czasem fajnie położyć się na kanapie przed TV i obejrzeć jeden ze starych, dobrych filmów! :)

dybinka

Z łezką w oku wspominam lata 80-te kiedy bilety do kina (normalne) kosztowały 6 zł a sale kinowe "pękały w szwach" zwłaszcza gdy grali S. Stallone czy A. Schwarzenegger. A dziś? Bilety do kina kosztują 20 zł a sale kinowe stoją prawie puste. Wysokimi cenami biletów dystrybutorzy filmów nie zwalczą internetowego piractwa.

Tomik_4

Niestety ja takich czasów nie pamiętam, tylko tyle co z wielkim zaciekawieniem słuchałam opowieści od innych osób. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones