PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771723}
6,2 72 933
oceny
6,2 10 1 72933
3,9 15
ocen krytyków
Bright
powrót do forum filmu Bright

Po raz kolejny zdarza się, że film nisko oceniany przez masy, mi przypada niesamowicie do gustu. Nie sugerujcie się ocenami. Obejrzyjcie film, oceńcie sami. Wg mnie jest rewelacyjny, godny uwagi. POLECAM!

Kristofio

Obejrzałem tylko 30 min, okoliczności na razie nie pozwalają mi dokończyć, ale w trakcie seansu myślałem dokładnie to samo. Oczywiście ocenę wystawię po obejrzeniu całości.

mleqs

Dałem 5, ale tylko za efekty. Taka bajka dla małolatów. Dla mnie bez sensu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Kristofio

Prawda, zreszta tak jest z kazdym filmem.

ocenił(a) film na 2
Kristofio

Bo jestes takim niesamowitym platkiem sniegu z wyszukanym gustem :)

ocenił(a) film na 4
Kristofio

Ja się nie sugerowałem, trafiłem na ten film przypadkiem i niestety ale dam mu ocenę 4 (ujdzie), bo na więcej nie zasługuje.
Ktoś chciał połączyć Władcę Pierscieni z... sam nie wiem, kilka filmów o futurystycznej przyszłości by się znalazło, ale cienko to wyszło.

ocenił(a) film na 10
Kristofio

Największe zaskoczenie od lat. Widząc oceny w necie i Netflix oczekiwania miałem praktycznie zerowe ale już po 10 minutach nie mogłem się od filmu oderwać. Jak ktoś kojarzy i lubi takie coś jak Shadowrun to jest to pozycja obowiązkowa. Dla mnie film Fantasy na poziomie Władcy Pierścionków.

ocenił(a) film na 4
Qaziqs

Tą dziesiątką to wbiłeś wszystkich w beton, Nie no, szacunek za odwagę

Kristofio

A ja czuję zmarnowany potencjał i zawód, że na Dark Lorda każą czekać do sequela

ocenił(a) film na 8
Kristofio

Dlaczego ci co źle oceniają ten film nie potrafią zrozumieć , że są różne gusta? . Dla mnie film zdecydowanie dziwny , przez pewien czas miałem problem z odbiorem trochę zbyt dziwnie na samym początku było ale jednak warto dać szansę i obejrzeć bo film jest niszowy ale jednak dla mnie 8.5 .

ocenił(a) film na 8
Kristofio

Dokładnie, dziwi mnie tak niska ocena. Interesujący i wciągający świat, akcja, przepychanki bohaterów, wydźwięk społeczny, świetny film.

ocenił(a) film na 9
Kristofio

Popieram! Świetny film! Można śmiało powiedzieć, że netflix zrobił naprawdę ORYGINALNY film!

ocenił(a) film na 2
Kristofio

Nie sądzę, ocena jest adekwatna do poziomu filmu.

Kristofio

Prawda jest taka że jak lubisz MARVELowski i DISNEYowski chłam to i to może przypaść ci do gustu. A jak nie lubisz (tak jak ja) to po przeczytaniu streszczenia cyt. "Dwóch policjantów, człowiek i ork" lepiej kliknąć "nie interesuje mnie" niż się na nim meczyć i wystawić ocenę z przedziału 1-4.

mr_freeman

Aha a co konkretnie co masz na myśli mówiąc o disnejowskim chłamie?

ocenił(a) film na 7
mr_freeman

Prawda jest taka, że nie ma to nic wspólnego z tym czy lubisz Marvela, Disneya czy coś innego, tylko z tym jak bardzo akceptujesz fantastykę - czy jesteś w stanie strawić połączenie fantasy ze światem realnym ukazane w filmie. Skoro tego nie akcpetujesz, to z łaski swojej nie wypowiadaj się o takim filmie na forum, dodatkowo pogardzając innymi, którzy ośmielą się mieć inny gust od twojego.

Kristofio

A co w tym SYFIASTYM filmidle Ci tak podeszło? Przecież to CHŁAM SIĘGAJĄCY POZIOMEM JEZIORNEGO MUŁU.

Kristofio

same skrajne oceny ... według mnie film absolutnie nie zasługuje na 4 ani na 9, jest średni po prostu, 6-7 to sprawiedliwa ocena, śledząc fabułę spodziewałem się więcej,

ocenił(a) film na 8
Kristofio

Z tym filmem jest jak z pizza hawajską. Niektórym takie połączenie smaków nie pasuje, dla niektórych to świętokradztwo (fantasy we współczesnym dużym amerykańskim mieście?), niektórzy krytykują nawet bez spróbowania (bo to modne). A ja tam akurat hawajską lubię i się tego nie wstydzę. :-)

Kristofio

Gdy film jest z Net... to od razu ma się skojarzenia ORK to homoś, policjanci mają problem z przystosowaniem się do pracy z nimi. Cała reszta to już odgrzewany kotlet.
Nethomo na siłe próbuje wciskać ludziom tolerancję w każdej formie.

ocenił(a) film na 7
Alan_F

A to już twój problem, że ci się tak kojarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones