PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813382}
5,1 18 068
ocen
5,1 10 1 18068
5,0 6
ocen krytyków
Brightburn: Syn ciemności
powrót do forum filmu Brightburn: Syn ciemności

Au

ocenił(a) film na 2

Chroń nas panie Boże przed kontynuacja tego gówna

ocenił(a) film na 6
brendonx

Co Ty piszesz człowieku, całkiem niezły film widziałem setki gorszych filmów - gówien!

ocenił(a) film na 1
brendonx

"Święta prawda" ! Sakramenckie gówno !

ocenił(a) film na 7
brendonx

Kolejny oszołom, który nie potrafi wydać rozsądnej oceny i daje 2 tyle co filmom klasy d.

ocenił(a) film na 8
brendonx

Gościu który ocenił Botoks na 7...Zrób nam przysługę i przestań pisać bzdury

ocenił(a) film na 9
brendonx

Nie wiem czy to prawda ale podobno można czegoś nie oglądać jak sie nie chce... Nie mam tej informacji jeszcze potwierdzonej ale jeżeli to prawda to okaze sie ze nikt nas nie bedzie musiał przed niczym bronić a mu sami bedziemy decydować... Ale tylko o tym co oglądamy... Nigdy o tym co ma powstać.

ocenił(a) film na 3
brendonx

Obejrzałem na HBO Go pół godziny i po prostu wyłączyłem i poszedłem spać a naprawdę jestem cholernie wyrozumiałym i wytrwałym widzem. Nie mam problemu z produkcjami nieangielskimi różnej maści, ale tego filmu po prostu nie przełknąłem. Szkoda Elizabeth Banks, bo to był jedyny plus tej produkcji.

brendonx

hahaha problem w tym że boga nie ma, zatem skoro nie ma nas kto bronić, to można podejrzewać że powstanie kolejna część

brendonx

"Chroń nas panie Boże przed kontynuacja tego gówna"

Oj , oj...będzie kolejna część. Przecież to już zostało niejako zapowiedziane w końcówce ;)
Tego typu filmy maja to do siebie że będą chętnie kontynuowane. Niezależnie czy to dobrze czy to źle :D

ocenił(a) film na 7
brendonx

Jeżeli jest, to nie sądzę, żeby miał ochotę kogokolwiek chronić, albo karać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones