PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532614}

Brud

Filth
7,2 47 500
ocen
7,2 10 1 47500
5,8 19
ocen krytyków
Brud
powrót do forum filmu Brud

Miał to być komediodramat, ale za dużo w nim komizmu (w wielu momentach skopiowanego z
innych produkcji), akcja toczy się zbyt szybko i zbyt chaotycznie. Na uwagę zasługuje muzyka, ale i
ona jest tu wkomponowana bez przemyślenia; kończy się jeden kawałek i od razu zaczyna
następny. McAvoy niby niegrzeczny, ale zabrakło mu tu twardości prawdziwego bydlaka; za bardzo
przypomina jeszcze grzecznego inteligencika z poprzednich filmów. Ostatnia scena i przejście w
napis tytułu genialne + zabawna animacja na koniec.

Jak to zwykli mawiać komentatorzy meczów polskiej reprezentacji w siatkówce kobiet: "Jest źle,
ale nie beznadziejnie".

Mam nadzieję, że książka mnie nie rozczaruje.

ocenił(a) film na 5
Zloty_Deszcz

Wytrwałości w czytaniu, bo oglądało się to ciężko...

ocenił(a) film na 6
dariusgromnicki

Książki też już czytałem nielekkie.

ocenił(a) film na 5
Zloty_Deszcz

Wytrwałości w czytaniu, bo oglądało się to ciężko...

ocenił(a) film na 2
Zloty_Deszcz

Jak to nie było dramatu. Był dramat. Właściwie jeśli chodzi o elementy komediowe. To był dramat, puenta co trzydzieści pięć sekund i wszystkie żarciki na poziomie gimnazjum. Kurcze za stary jestem na takie dzieła.

ocenił(a) film na 6
yuutoo

Jest to adaptacja powieści, więc nie mogli zrobić z bohaterów miłych gości z wyszukanymi manierami, skoro ci nie byli tacy w książce. Nie zmienia to jednak faktu, że stylem ten film przypomina dziesiątki innych produkcji tego typu, co nie jest dobre.

ocenił(a) film na 9
Zloty_Deszcz

Chętnie bym się zapoznał z tymi dziesiątkami pozycji.

ocenił(a) film na 6
dziuzeppe

To się zapoznaj.

ocenił(a) film na 9
Zloty_Deszcz

Czyli tak jak sądziłem, w dupie byłeś gówno widziałeś. Pozdrawiam serdecznie!

ocenił(a) film na 6
dziuzeppe

Nie, to ty g*wno widziałeś, skoro dziwi cie fakt istnienia wielu filmów w podobnej stylistyce co "Brud" :D Ależ piękny strzał w stopę ;)

ocenił(a) film na 9
Zloty_Deszcz

Chyba nie zrozumiałeś. Proszę, żebyś wymienił te dziesiątki pozycji. Skoro z ciebie taki kinoman to nie powinieneś mieć z tym najmniejszego problemu.

ocenił(a) film na 6
dziuzeppe

I nie mam z tym najmniejszego problemu, ale chyba nie myślałeś, że będę tracił czas, żeby wymieniać te wszystkie tytuły takiemu prymitywowi? Jednak żeby nie być gołosłownym, masz tu coś, od czego możesz zacząć, by nieco poszerzyć swoje wąskie horyzonty: Przekręt, Dom Hemingway, Bronson, Formuła, Notre jour viendra, 7 psychopatów... Nie ma za co.

ocenił(a) film na 9
Zloty_Deszcz

Tak jak sądziłem. Randomowe filmy, które nijak mają się do Brudu. Próbuj dalej małolat może kiedyś mnie zaskoczysz.

ocenił(a) film na 6
dziuzeppe

Normalnie zmiażdżyłeś mnie tą ripostą. Może to dlatego, że myślałeś nad nią aż dwa dni :)

ocenił(a) film na 9
Zloty_Deszcz

Raczej nietrudno zmiażdżyć takie chucherko^ :)

ocenił(a) film na 6
dziuzeppe

A jednak trochę nad tym myślałeś...

ocenił(a) film na 9
Zloty_Deszcz

Rozumiem, że najprostszy scenariusz czyli brak czasu na sprowadzanie cie na zimie, pewnie nawet przez moment nie przeszedł ci przez łepetynkę? :)

ocenił(a) film na 6
dziuzeppe

No tak, bo przecież masz mnóstwo innych rzeczy do zrobienia na Filmwebie w czasie, w którym jesteś zalogowany :) Kombinuj dalej, tylko nie za szybko; odpisz za jakieś trzy dni, żeby stworzyć pozory braku czasu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones