PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687920}

Brzydki

Ugly
6,7 147
ocen
6,7 10 1 147
Brzydki
powrót do forum filmu Brzydki

Czy tylko dla mnie śmierć Kali wydaje się być absurdalna? To nieprawdopodobne, że nikt przez
tydzień nie zauważył dziewczynki siedzącej przy skuterze. Ja rozumiem jeszcze gdyby to był
samochód, gdzie dźwięk mógłby być izolowany. Ale na zewnątrz? Przecież ona była tylko związana
i zakneblowana - ktoś musiał ją usłyszeć. Film jest nielogiczny. Tak samo, czemu jej porywacz
wrócił na targ zamiast ją wywieźć?
Plus za muzykę i poruszenie problemu jakim jest porywanie dzieci, ale generalnie film
momentami zupełnie nie ma sensu. Niestety.

ocenił(a) film na 4
orzeshky

A nawet jeśli rzeczywiście nikt nie słyszał, bo była nieprzytomna, to po jej śmierci śmierdziało przecież dosyć mocno.

ocenił(a) film na 9
orzeshky

Moim skromnym zdaniem to nie jest absurdalne.

Dziewczynce podano jakieś narkotyki lub środki nasenne. Ponieważ była skneblowana pewnie się udusiła. Była wewnątrz kosza w skuterze, pod dwoma przykryciami. Śmierdziało zapewne w granicach spodziewanych w tej podłej dzielnicy, gdzie ją znaleziono. Dopiero jak podniesiono obie plandeki ze skutera gapiowie zaczynali przykładać chusteczki do nosów.

Jako film obyczajowy to jest on rewelacyjny, jako thriller to pewnie mniej. Mnie brak zagadki kryminalnej zupełnie nie przeszkadza, ogląda się go dobrze jako film czyto proceduralno-kryminalny.

No i wątek powszechnej inwigilacji technologicznej jest dobrze zarysowany, nawet przyzwoicie od strony technicznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones