PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005432}

Bubble

Baburu
6,4 1 545
ocen
6,4 10 1 1545
Bubble
powrót do forum filmu Bubble

Już dawno nie byłem tak zmieszany. Z jednej strony intrygujący świat i fajni bohaterowie z drugiej film pędzi strasznie z tą historia i nie do końca wyjaśnia co i jak. Mógłby być z tego miniserial. Ckliwy koniec ale z świetnym podkładem muzycznym.

kam76ago

Niestety ostatnimi czasy, te wysokobudżetowe filmy japońskie, stały się piękne graficznie ale gdzie się podziała fabuła i interesująca historia?

yareku

To wiedzą tylko w Japonii z ich mentalnością ;)

yareku

Dokładnie. Dla mnie film przepiękny, ale fabuła (mimo iż unikalna) nieco nudnawa.

ocenił(a) film na 6
kam76ago

niezły, mieliśmy Piękną i Bestię (Bell) teraz Małą syrenkę :) Film bardziej skupia się na akcji i efektom niż logice i pogłębieniu fabuły, tak samo jak w Belle

conneryfan

To co teraz - Pocahontas :) aż się boję czego to oni nie wymyślą :D

ocenił(a) film na 6
smakinosz

Lepiej "Śpiąca królewna" - wystarczy odhibernować jakąś dziewczynę w przyszłości - i mogą pokazać wizualnie dosłownie wszyszko . Tylko do tego jakąś mniej lajtową historie wymyślić, dać trochę mroku zamiast pastelowego romansu. Ale przy dobrej grafice to i nawet romans obejrzę ;)

ocenił(a) film na 6
Montago

A to już bylo: Srebrnowłosy Agito. Z tym, że tam to się wszystko trzyma kupy :)

ocenił(a) film na 7
conneryfan

Ale o to chodzi. Historia jest prosta, nieprzegadana. Mi się bardzo podoba takie podejście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones