PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4370}

Buffy - postrach wampirów

Buffy the Vampire Slayer
5,1 6 161
ocen
5,1 10 1 6161
3,3 3
oceny krytyków
Buffy postrach wampirów
powrót do forum filmu Buffy - postrach wampirów

dno z filmu

użytkownik usunięty

Jezu, obejrzałam ten film w połowie oglądania wszystkich sezonów Buffy serialu i ... ten film to wielkie, niedorobione dno! Jezu! To nawet się nie umywa do serialu, który za to jest arcydziełem!
Film jest strasznie błahy i płytki.

użytkownik usunięty

a gdzie można obejrzeć ten film? chodzi mi oczywiście o jakąś stronkę w necie:)

ocenił(a) film na 9

Chciałabym zauważyć, iż film jest pierwowzorem serialu, i gdyby nie powstał, serial również...

Zgadzam się film w porównaniu z serialem beznadziejny. Polecam komiks Buffy Origin, napisany na podstawie oryginalnego scenariusza Jossa Whedona, który opowiada tą samą historię co w filmie tylko bardziej dostosowaną do serialu. Moim zdaniem jest o wiele ciekawszy.

ocenił(a) film na 5

Ten film ma jeden plus - momentami można się uśmiać. Jak zobaczyłem skołkowanego Hauera, to kulałem się ze śmiechu po podłodze.

Pamiętam jak widziałam ten film pierwszy raz lata temu wydawał mi się dziwny i śmieszy ale i sam pomysł całkiem ciekawy zarazem, ogólnie na plus.Padłam jak usłyszałam ze serial kręcą i obejrzałam pierwszy odcinek serialu właśnie przez sentyment do tego filmu i spodobał mi się.Wiec proszę tak bez przesadnego narzekania na ten film bo gdyby nie ten film serial mógłby nie powstać..

szarit

sluchajcie to jest film z 1992 , w tamtych czasach to był hit , wiec jakas krytyke zostawcie dla siebie , w koncu gatunek horror ,komedia :)

darek_03

To też ja nie krytykuję a widziałam ten film właśnie w latach 90 a i później też obejrzałam kilka razy...

ocenił(a) film na 3

Tyle gwiazd w takim gniocie...

ocenił(a) film na 5

nie jestem nim za bardzo zachwycona, szczególnie dlatego że oglądałam serial Buffy i po prostu z tego filmu zrobili wielką klapę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones