PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462257}

Burleska

Burlesque
7,0 86 535
ocen
7,0 10 1 86535
4,2 6
ocen krytyków
Burleska
powrót do forum filmu Burleska

Żart...

ocenił(a) film na 5

Fabuła słabiutka ,muzyka dobra i kostiumy również ......Lecz jedyne czego nie rozumiem to nominacja najlepszej aktorki z tego filmu do Złotej Maliny

użytkownik usunięty
demoniczny_pan

te Złote Maliny to jedna wielka porażka... i tyle. Aczkolwiek czasami słusznie przyznane (Britni, Paris)

demoniczny_pan

Przykro mi ale nominacja do tej "nagrody" o czymś świadczy... nie oszukujmy się!

ocenił(a) film na 5
Olala86

Yhym czyli każdy aktor który był nominowany do tej nagrody jest zły m.in byli nominowani sami najlepsi Jack Nicholson ,Kathy Bates ,Anthony Hopkins i wiele wiele innych .....Może nie chodzi tyle co o grę, tylko o komercje danego filmu , okropnę promocję ;p ...

demoniczny_pan

Taa..
A ja pamiętam jak Sandra Bulock, jeśli dobrze pamiętam, dostała Złotą Malinę, a następnego dnia chyba cieszyła się z Oscara...
Te Maliny o niczym nie świadczą, ja się często zastanawiam, jak świetni aktorzy dostali wgl te nominacje, na jakiej podstawie oni wgl oceniają tą nby grę aktorską?

ocenił(a) film na 7
demoniczny_pan

Czytając opis tego filmu przypomina mi się inny - Justy Dance. Tylko tam główna bohaterka tańczyła, a tutaj śpiewa. Ale zobacze, może się wybiore, bo lubie kino :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones