Burleska

Burlesque

2010 2 godz.
7,1 84 180
ocen
7,1 10 84180
13 595
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":4}
{"type":"film","id":462257,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Burlesque-2010-462257/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Burleska
  • Fajny klimat, zachwycajaca Cher i mega irytujaca postać grana przez Christine Aguilera.Szkoda, bo
    mogło być tak dobrze.

• patsypool Dlaczego Christina Cię irytowała? Pytam z ciekawości :)

• rosaria Wkurzala mnie nie tyle Aguilera, ile grana przez nią postać. Jakaś taka taka infantylna. Ale głos to ona ma!

• patsypool tu masz racje, rola była wkurzająca, ale głos... wspaniały, choć u mnie w rankingu jest na 2 miejscu po Adele - ale to juz inna kwestia :)

• lcasei ocenił(a) ten film na: 7

patsypool Aguilera porazka, gdyby nie miala tak pieknego glosu to odrazu bym wylaczyla telewizor

• Aurona ocenił(a) ten film na: 7

patsypool Przyznam się, że ja ten film obejrzałam ze względu na Cher. Ma bardzo głęboki głos i chciałam zobaczyć jak ona i Aguilera zagrają w tym filmie i moim zdaniem obie zagrały bardzo dobrze.

• Aurona Cher jest fantastczna w każdym wydaniu!

• Ewako ocenił(a) ten film na: 5

patsypool Oj tak ! Ciary mam jak ona śpiewa.Nikt nie ma takiego głosu i nie ma szans by ktoś mógł ją zastąpić. Aktorsko też świetna. Taki talent to ma tylko Barbra Streisand.

• pati1109 ocenił(a) ten film na: 6

patsypool Bardzo lubię głos Christiny i kilka jej piosenek ale do fanek się nie zaliczam .
    Byłam ciekawa jak wypadnie w filmie bo rzadko piosenkarki grają dobrze i... PODOBAŁA MI SIE !
    Aguilera zagrała super ,skupiła na sobie całą moją uwagę.