PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462257}

Burleska

Burlesque
7,0 86 536
ocen
7,0 10 1 86536
4,2 6
ocen krytyków
Burleska
powrót do forum filmu Burleska

Podobna fabuła

ocenił(a) film na 8

Czy fabuła filmu nie przypomina wam czasem "Just dance: tylko taniec"? Większość elementów się zgadza...

bunny443

Mi to bardziej przypomina Coyote Ugly wymieszane z Moulin Rouge :)

bunny443

Dla mnie to również ten denny "Just Dance" plus nutka XIX wieku (Moulin Rouge) coby "niebanalnie" było. Po trailerze zapowiada się baaardzo słabo. Wiem, że często reklama producenta jest myląca ale w tym wypadku... Już sama sceneria paskudnych czasów współczesnych z tylko małym motywem pięknej przeszłości mnie osobiście odrzuca. Raczej nie obejrzę (dorzucam do High school musical, Camp rock i innych słabizm, które omijam szerokim łukiem).

bunny443

Mi sie rowniez skojarzylo z "just dance" ale gdy obaczylem zwiastun...

bunny443

Przypomina też "Coyote Ugly" połączone z "Showgirls"

bunny443

Przewagę ma nad nimi wszystkimi jedną: to nie taniec współczesny, balet, taniec na rurze czy pop showbiz a burleska. Oczywiście nie będzie bardziej odkrywczy czy ciekawszy od poprzedników, ale wyglądać powinien znacznie lepiej. Aż dziw, że von Teese tam się jeszcze nie przewija. :)

ocenił(a) film na 10
Yehudit

Podobne do Just Dance. Mam nadzieję, że będzie lepszy (chociaż JD nie był aż taki zły :D)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones