The Stalking Moon

1 godz. 49 min.
6,5 212
ocen
6,5 10 212
109
chce zobaczyć
{"type":"film","id":31765,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Stalking+Moon-1968-31765/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Był tu Salvaje
  • libertyn_24 ocenił(a) ten film na: 3

    Jestem wielkim fanem westernu,ale ten obejrzalem z trudem,nawet pomimo Gregory Peck'a.Rezyser dobry,ale nie w tym gatunku,scenariusz to katastrofa pomimo,ze pracowalo nad nim dwoch facetow.Salvaje to postrach poludniowych stanow,mordujacy calymi stadami okloicznych mieszkancow,osadnikow i kogo sie da.Moze wypadaloby dorobic jakas fajna historie do tej postaci?Oprocz tego jak sie nazywa nie wiadomo o nim nic.W ogole niewiele wiadomo ani o bohaterach,ani o samym filmie.

  • srick.pl ocenił(a) ten film na: 4

    libertyn_24 Pomijając groźny wydźwięk imienia tego Indianina nic w tym filmie nie wskazywało na poważnego rywala. Ot po prostu kolejny znudzony weteran nie wie co ze sobą zrobić i postanawia wziąć sobie na głowę kolejny kłopot. Irytująco głupie i naiwne... Piękne plenery, momentami ciekawy klimat "wiszącego i nieuniknionego" pojedynku, ale poza tym fabuła bardzo płytka. Postacie też takie sobie. Przy czym kompletnie nie pasowała mi Eva Saint do tej roli. Jak dla mnie zmarnowany i nudny ten film.

  • srick.pl co ty masz miedzy uszami?

  • libertyn_24 co ty masz miedzy uszami?