PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573693}

Bye Bye Man

The Bye Bye Man
5,1 9 262
oceny
5,1 10 1 9262
Bye Bye Man
powrót do forum filmu Bye Bye Man

Pytania ?

ocenił(a) film na 7

1. Skąd w tym domu wziął się stolik tego dziennikarza?
2. W jaki sposób wybuchł pożar na końcu?
3. Kim tak na prawdę był Bye Bye Man?
4. Co oznaczał pociąg w wizjach?

ocenił(a) film na 6
ufo254

Bardzo dużo pytań ale niestety chyba w tym filmie odpowiedzi brak

ocenił(a) film na 7
ufo254

1) Wdowa po dziennikarzu sprzedała jego szpargały i tak część z nich trafiła do tego domu. Kupił je właściciel domu, który go wynajmował głównym bohaterom. O stoliku opowiedział dziewczynie gdy przyszła prosić go o to aby wynajął im jednak coś innego ale odmówił. Zapytała też o pochodzenie tych rzeczy i wtedy odpowiedział, że to od wdowy po dziennikarzu.

2) Dobre pytanie. Także mnie to zastanawia. Być może Bye Bye Man okazał się także przy okazji piromanem ;-)?

3) Niestety nie zostało to w filmie wyjaśnione a przynajmniej ja nigdzie takich wyjaśnień nie zauważyłem.

4) Nie było to wyłożone czarno na białym ale z kontekstu można było wywnioskować, że rodzice głównego bohatera zginęli właśnie w wypadku z udziałem pociągu. Nie pamiętam już dokładnie na podstawie którego fragmentu wysnułem taki wniosek więc nie przytoczę ale to się układa także w logiczną całość. Także wg mnie to własnie jest podstawa tych wizji i straszenia chłopaka jego przeszłością oraz traumą, która wynikła z owego wypadku i straty rodziców.

ocenił(a) film na 7
mortalkr

Dzięki za rzeczowe odpowiedzi czyli punkt 1 i 4 wyjaśniony a 2 i 3 tak jak podejrzewałem wyjaśnić się nie da bo nic w filmie nie wskazuje na to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones