PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625060}
5,8 25 187
ocen
5,8 10 1 25187
6,5 10
ocen krytyków
Byzantium
powrót do forum filmu Byzantium

6/10

ocenił(a) film na 6

Specyficzny film nie dla każdego, mi się ten melancholijny nastrój podobał nawet.Plus za zdjęcia i
klimat. Minus za wampiry, jestem tradycjonalistą jeżeli chodzi o te tematy. Miałem dać 7/10 ale
zmniejszyłem notę o jedno oczko. Czegoś mi tu jednak zabrakło, ten cały motyw bractwa , jak i
sposób w jakim stawałeś się wampirem, nie przypadł mi do gustu.

użytkownik usunięty
ma_rcin

Właśnie, dokładnie nie dla każdego. Co siriah? W końcu kapujesz. Łopatologia, łopatologia.

ocenił(a) film na 4

Rozumiem że komuś może się podobać a komuś innemu nie, ale "arcydziełem" to on na pewno nie jest.
Bez obrazy @legolas9 ale po Twoim profilu na filmwebie widzę że nie gustujesz w ambitnym kinie. Ale to Twoja sprawa. Po prostu nie lubię wciskania na siłę że coś jest dobre mimo że takie nie jest.
Skoro ocena tak drastycznie spada w dół to chyba musi mieć jakieś odzwierciedlenie do tego co widzimy w filmie. Oczywiście zaraz usłyszę że "film nie dla każdego" oraz "nie rozumiesz tego filmu" no tak, pospolite argumenty.
Rozprawiać się nad tym nie mam zamiaru, po prostu twierdzę że to slabe kino które zahacza momentami o prawdziwą śmieszność.
Broni się muzyka ale to oczywiście za mało.

użytkownik usunięty
melody_phantom

Ja już kończę, i szczerze h.. mnie to wszystko obchodzi. Po co się wk...... nie potrzebnie :) Aha, jedno jeszcze, nie wiem co w twoim mniemaniu jest ambitnym kinem? Film moim zdaniem zależy od gustu, czy nie?

ocenił(a) film na 4

No to muszę Cię zaskoczyć ale jest coś takiego jak ambitne kino :)

użytkownik usunięty
melody_phantom

Ambitne kino, czyli Django, Pocahontas czy Wesele? Hehe, dzięki, ale takie ambitne kino to możesz sobie ty oglądac, ale nie musisz się tym wywyższac nad innymi, bo na prawdę nie masz czym. Ambitne kino, dobre :D

melody_phantom

Od jakiegoś czasu zwrot "kino ambitne" zarezerwowany jest tylko dla ludzi filmu związanych z gwiazdą Dawida.Właśnie od tego czasu "ambitne kino"pozostało dla mnie ambitne tylko z nazwy.

użytkownik usunięty
martinpas

Heh, to jest dobre. W końcu ktoś na poziomie na tym forum:)

ocenił(a) film na 4

Ktoś na poziomie bo popiera Twoje zdanie? Każdy ma swoje, a Ty nie musisz przyklaskiwać każdemu kto powie coś, co Cię uszczęśliwia w tym internetowym świecie :P

użytkownik usunięty
melody_phantom

Ktoś na poziomie, bo tu tylko sknery i trolki widzę, wieczni krytykanci tak sądzę, no ale po polakach tego można się spodziewac

ocenił(a) film na 4

Człowieku zrozum że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii.
Mi się nie podoba film a Tobie tak więc po co drążyć ten temat?

użytkownik usunięty
melody_phantom

jestem tego samego zdania, ale po co na starcie obrażac kogoś komu się podoba? Dobra kończmy to, i będzie ok, już mi się to trochę znudziło

użytkownik usunięty
melody_phantom

cytat "Bez obrazy @legolas9 ale po Twoim profilu na filmwebie widzę że nie gustujesz w ambitnym kinie" , zobaczył pierwszą stronę i już się mądrzy, zobacz na wszystkie, które oglądnąłem, ja nie oglądam byle czego, w porównaniu do grona osób na tym portalu

ocenił(a) film na 4

Tak się składa że ZOBACZYŁAM wszystkie strony. Ale jak już mówiłam - to tylko moje zdanie.

użytkownik usunięty
melody_phantom

no comments

ocenił(a) film na 6
ma_rcin

Zgadzam się całkowicie z Twoją oceną :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones