PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625060}
5,8 25 187
ocen
5,8 10 1 25187
6,5 10
ocen krytyków
Byzantium
powrót do forum filmu Byzantium

Dno dno i jeszcze raz dno przez wielkie D.... W życiu nie oglądałem takich flaków z olejem z beznadziejnym aktorstwem... Poszedłem do kina z myślą o tym, że film zaciekawi mnie i zafascynuje tak jak kultowy "Wywiad z Wapirem"... Film okazał się totalną szmirą w której nic się nie działo... Całe kino przysypiało, bo seans był o 23.. Zabijanie wampirów denne, a już nie wspomnę o przemianie w wampira. Po prostu zażenowało mnie totalnie... Nie wyszedłem z kina w połowie, bo myślałem że chociaż samą końcówką trochę nadrobią, ale się grubo myliłem... Stanowczo odradzam i jest to nie tylko moja opinia...

ocenił(a) film na 4
Dyniak102

Zgadzam się w 100%. Film chyba tylko dla młodszej widowni która nie oczekuje niczego więcej od filmu.
Chociaż myślę że nawet dla nich będzie on za słaby.

ocenił(a) film na 4
melody_phantom

I dla nastolatków typu legolas9, którzy kochają się w aktorkach i nie rozróżniają krytyki filmu od krytyki ich ukochanej.

ocenił(a) film na 4
siriah

Ta. 10/10 za drewniane aktorki na których widok się ślinią.
Typowe.

ocenił(a) film na 3
melody_phantom

Co do tego stwierdzenia o nastolatkach, którzy kochają się w aktorkach, to nie bądźcie tacy surowi ;). Sama muszę przyznać, że gdyby nie Gemma Arterton, to w połowie z pewnością wyłączyłabym ten film i pozwolę sobie podkreślić, że wcale się w niej nie podkochuję, po prostu lubię sposób w jaki gra. Myślę, że większość osób ma jednego albo kilku takich aktorów, dla których jest w stanie obejrzeć do końca nawet największy szit :)

ocenił(a) film na 4
Black_R

Ja tak mam, ale film oceniam sprawiedliwie żeby nawet grał w nim mój ulubiony aktor/aktorka to staram się patrzeć trzeźwo (a raczej oceniać) co by nie dać wysokiej oceny przez pryzmat mojego fav ulubieńca. No bo kurde, nie na tym to chyba polega :p Na film nie składa się przecież jedna aktorka na którą "miło się patrzy".

@edit
Black R tak całkiem z innej beczki, widzę że Poradnik się podobał, chorowałam na jego punkcie przez dość długi czas. Genialny film. :)

ocenił(a) film na 3
melody_phantom

haha szczerze przyznam, że początkowo nie kusiło mnie, aby Poradnik obejrzeć, ale po zerknięciu na obsadę :p zdecydowałam, że warto poświęcić trochę czasu i z pewnością nie był to czas zmarnowany :D

ocenił(a) film na 4
Black_R

Uwielbiam Jen Lawrence, co za pocieszne dziewczę :D

ocenił(a) film na 3
melody_phantom

Pocieszne, młode i z dość ciekawym dorobkiem filmowym :D

ocenił(a) film na 4
Black_R

no i przez Was, dziewczyny też obejrzałem Poradnik... Szlag... Się na koniec popłakałem... Bardzo fajny film, rewelacyjni Lawrence i Cooper.
Dzięki.

ocenił(a) film na 3
siriah

zawsze do usług ;D

ocenił(a) film na 4
siriah

No z Poradnikiem miałam tak samo jak z 500 Days of Summer - zabierałam się długo a później oglądałam po kilka razy :p

użytkownik usunięty
melody_phantom

No tak, film w sam raz dla was, ambitne kino, to nie dziwota że wam się Byzantium nie podoba. Oj dzieci dzieci.

ocenił(a) film na 3

czy któraś z nas cię skrytykowała czy co, ze nas obrażasz?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
siriah

i dalej się powtarzasz, i nawet nie rozumiesz sloganu, bierzesz wszystko dosłownie. Doprawdy niezły z ciebie kabaret

użytkownik usunięty
siriah

Kabaret z jedną stroną ocenionych filmów. A jaki wszechwiedzący:D

ocenił(a) film na 4

Na pewno bardziej ambitniejsze od Byzantium.

Ale skoro dla Ciebie taką rewelacją którą oceniasz na 10 jest np. Gangster Squad to..cóż :)

użytkownik usunięty
melody_phantom

To głupie dajesz przykłady, bo u ciebie matrix ma 10, django ma 10, no to ja myślę że gangster squad lepiej wypada przy tych filmach, a w ogóle patrząc na twój profil to masz straszny dorobek w ocenionych filmach, tylko pozazdrościć.

ocenił(a) film na 4

HAHA
Chyba sobie żartujesz. Btw liczy się jakość a nie ilość także oszczędź sobie.
I wybacz ale jak można twierdzić że Gangster Squad jest lepszy od Django.
Nie ośmieszaj się, proszę.
Ach, a Matrix to niemalże klasyka kina sci-fi więc nie widzę związku z GS ale cóż.

BEZ ODBIORU.

użytkownik usunięty
melody_phantom

Tak jakośc, dobre sobie wielka kinomanka, Django lepsze no to też dobre, a Matrix to już w ogóle bomba, pojechałaś równo. Klasyka sci-fi to Obcy, tak po za tym. Co za ludzie :D albo parapety, chyba tak, to już lepiej

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4

kolejny post z obelgami

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
siriah

Widzę że na prawdę jesteś zdesperowany już. Skąd skojarzenie z piłką? Gram to ja najwyżej na elektryku i wielbię szatana/Ave/, uważaj bo jeszcze napuszczę na ciebie jakiegoś Belzebka. Żal:D

melody_phantom

Pisze to osoba która daje "Hobbitowi" 10 z wielkim sercem.Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 4
martinpas

I co z tego? Dałam również 10 innym filmom na które jak widać nie zwróciłeś/łaś uwagi. Każdy ma inny gust więc po co zagłębiać się w temat.

melody_phantom

"I wybacz ale jak można twierdzić że Gangster Squad jest lepszy od Django." Cytuję Ciebie.Teraz wygoogluj sobie co oznacza hipokryzja.Dla ułatwienia napiszę "przyganiał kocioł garnkowi" :)

ocenił(a) film na 5
Dyniak102

ja tam jestem ogromna fankow filmow z wampirami w roli glownej,ale niestety tez musze przyznac ze strasznie sie rozczarowalam no masakra,w dodatku nie rozumiem tej przemiany w tej jaskini do bani,obejrzlam do konca tylko ze wzdgledu na Saoirse Ronan bo bardzo lubie jej gre aktorska, ech.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones