PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850352}
7,5 30 080
ocen
7,5 10 1 30080
7,2 49
ocen krytyków
C'mon C'mon
powrót do forum filmu C'mon C'mon

Świetny film

ocenił(a) film na 9

Film w niecodziennej odsłonie bo era czarno-białych filmów już przeminęła. Film urzekł mnie prostotą oraz pokazaniem codziennego życia, pokazanie spraw na które na co dzień nie zwracamy większej uwagi. W filmie zostały ujęte aspekty rodzinne - które nie zawsze dobrze wpływają na nasz dalszy los, można zauważyć też temat złamanego serca oraz zbliżania się do siebie po upływanie dłuższego czasu. Poruszony temat został również temat choroby psychicznej i kryzysu w małżeństwie. Bardzo urzekł mnie soundtrack oraz kadry w filmie. Film nie był za głośny, przez co trzeba było zwracać uwagę na dialogi postaci bo one nadawały sens całemu filmu, przez co mieliśmy wrażenie, że jesteśmy obok - mogliśmy wczuć się w zmiany oraz uczucia bohaterów. Za serce również złapało mnie przesłanie tego filmu. Każdy z bohaterów był zupełnie inny przez co często zachodziło między nimi do sporów. Gra aktorów była adekwatna do tego typu filmu.Na pewno film nie jest dla każdego ale warto go zobaczyć - jest dość specyficzny ale w moim odczuciu bardzo poruszający i pouczający przez pytanie młodych ludzi o ich problemy i postrzeganie świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones