Odtwórz Zwiastun nr 1 1:44
Film

Alad'2

2018 1 godz. 38 min.
5,3 499
ocen
5,3 10 499
110
chce zobaczyć
{"id":"806896","linkUrl":"/film/Ca%C5%82kowicie+nowe+przygody+Aladyna-2018-806896","alt":"Całkowicie nowe przygody Aladyna","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/68/96/806896/7870003.2.jpg"}
Kiedy Aladyn pozbył się z miasta złego wezyra, według chłopaka zapanowała tam nuda. Na dodatek wciąż nie zdecydował się... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Całkowicie nowe przygody Aladyna
Całkowicie nowe przygody Aladyna (2018) Zwiastun nr 1 1:44
Całkowicie nowe przygody Aladyna
Całkowicie nowe przygody Aladyna (2018) Teaser nr 2 0:40
Całkowicie nowe przygody Aladyna
Całkowicie nowe przygody Aladyna (2018) Teaser nr 1 0:36
Całkowicie nowe przygody Aladyna | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2018 | Film Kiedy Aladyn pozbył się z miasta złego wezyra, według chłopaka zapanowała tam nuda. Na dodatek wciąż nie zdecydował się na oświadczyny księżniczce. Codzienną monotonię burzy jednak wizyta Shaha Zamana, który najpierw wprosił się do pałacu, a następnie ogłosił, że przybył, aby podbić miasto i poślubić księżniczkę. Aladyn nie ma innego wyjścia, jak ucieczka. Chłopak postanawia opuścić miasto w konkretnym celu. Chce odnaleźć dżina i powrócić do pałacu, aby uratować miasto i odzyskać swoją kobietę.

Kiedy Aladyn pozbył się z miasta złego wezyra, według chłopaka zapanowała tam nuda. Na dodatek wciąż nie zdecydował się na oświadczyny księżniczce. Codzienną monotonię burzy jednak wizyta Shaha Zamana, który najpierw wprosił się do pałacu, a następnie ogłosił, że przybył, aby podbić miasto i poślubić księżniczkę. Aladyn nie ma innegoKiedy Aladyn pozbył się z miasta złego wezyra, według chłopaka zapanowała tam nuda. Na dodatek wciąż nie zdecydował się na oświadczyny księżniczce. Codzienną monotonię burzy jednak wizyta Shaha Zamana, który najpierw wprosił się do pałacu, a następnie ogłosił, że przybył, aby podbić miasto i poślubić księżniczkę. Aladyn nie ma innego wyjścia, jak ucieczka. Chłopak postanawia opuścić miasto w konkretnym celu. Chce odnaleźć dżina i powrócić do pałacu, aby uratować miasto i odzyskać swoją kobietę.

studio
Pathé
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Alad'2
inne tytuły
Całkowicie nowe przygody Aladyna Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu były kręcone w Warzazacie, Marrakeszu i Casablance (Maroko) oraz w Chantilly i Épinay-sur-Seine (Francja).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Drodzy moderatorzy! Ponieważ od premiery "świat" upłynęło już ok 1,5 roku (wrzesień 2018)

  kkutz ocenił(a) film na 9

  proszę o o dodanie więcej niż 4 postaci w dziale "Obsada aktorska". Zdaję sobie sprawę, że się naprzykrzam i czepiam, i że macie wiele bardziej interesujących spraw niż moje zawracanie d.. głowy i jest mi z tego powodu przykro ... więcej

 • Fajne, ale gorszy od jedynki

  skibaa10 ocenił(a) film na 5

  Fajny, jednakże gorszy od jedynki. Po raz pierwszy zapytam: czemu nie dubbing? Lektor tu nie pasuje. Jednakże miło się oglądało.

  2
  • nieporozumienie i strata czasu

   antol007 ocenił(a) film na 3

   niestety ani dzieciom ani dorosłym nie przypadł do gustu mimo 3 prób za każdym razem wyłączony przed końcem.

   • Premiera w Polsce?

    Sidi_2

    Część pierwsza rewelacyjna. I dla dzieci i dla dorosłych :). Martwi mnie brak info o premierze w PL. Jeśli będzie tak dobra jak jedynka, to grzech nie zobaczyć.

   • Czekam z niecierpliwością

    MrLuigi5577

    Pierwsza część była zayebista i dużo śmiechu co nie miara. Liczę, że też tak będzie w dwójce.