PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806896}
5,4 629
ocen
5,4 10 1 629
Całkowicie nowe przygody Aladyna
powrót do forum filmu Całkowicie nowe przygody Aladyna

Część pierwsza rewelacyjna. I dla dzieci i dla dorosłych :). Martwi mnie brak info o premierze w PL. Jeśli będzie tak dobra jak jedynka, to grzech nie zobaczyć.

Sidi_2

Mnie akurat dziwi że postanowiono stworzyć kontynuacje, niestety jednak słabiutka czerstwe żarty nie pomogły .

ocenił(a) film na 5
Sidi_2

Pierwsza część pojawiła się w Polsce rok po premierze światowej i to dzięki Monolith, tak więc nie prędko pewnie sie u nas pojawi. :-( Niskobudżetowe filmy francuskie nie pojawiają się u nas, a jak pojawią się to kilkanaście miesięcy po premierze światowej. Może chodzi o kasę i dystrybucję u Francuzów?

Sidi_2

Nie wiem czy pytanie dalej aktualne, ale ze względu na to, ze ten film jest Francuski, to bezpośrednio ma trafić do Canal + 19.01.2020 roku. Tylko ciekawe, czy z lektorem, czy z dubbingiem, bo z tego co kojarzę jedynka była z dubbingiem.
https://tv.pl.canalplus.com/film-calkowicie-nowe-przygody-aladyna_49490

ocenił(a) film na 10
Maikeru1995

No i mamy z Lektorem szkoda bo dubbing był też dobrze podłożony w 1 części. Premiere: 20.01.2010. Canal+

ocenił(a) film na 5
scanx

Potwierdzam lektor PL. Aż dziwne. Ale chyba ta część już bardziej dla dorosłej części widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones