Kissing Jessica Stein

1 godz. 37 min.
6,0 1 085
ocen
6,0 10 1085
782
chce zobaczyć
{"type":"film","id":34006,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kissing+Jessica+Stein-2001-34006/tv","text":"W TV"}]}

Jessica Stein jest niezamężną, atrakcyjną bussineswoman z odpowiednią, ustaloną pozycją społeczną. Oprócz tego jest także członkiem pewnej żydowskiej rodziny z tradycjami, mieszkającej w Nowym Jorku. Jessica nawiązuje bliską znajomość z inną bussineswoman, a ich wspólne spotkania prowadzą w końcu do romansu... Taka sytuacja spotyka się z wyraźną dezaprobatą rodziny...

Młoda, atrakcyjna i samotna Jessica Stein, redaktor w renomowanym nowojorskim wydawnictwie, marzy o karierze malarskiej i spotkaniu wielkiej miłości. Jej matka, Judy, również oczekuje, że Jessica, jak każda przyzwoita Żydówka, stanie w końcu na ślubnym kobiercu. Jednak kolejne randki dziewczyny kończą się fiaskiem: żaden z poznanych mężczyzn nie odpowiada jej oczekiwaniom. Wtedy w życiu Jessiki pojawia się właścicielka galerii, Helen Cooper. Ich przyjaźń przeradza się niebawem w głębsze uczucie i skłania do wspólnego zamieszkania.

Beta
opis użytkownika

Jessica Stein to atrakcyjna, młoda żydówka, pnąca się po szczeblach kariery edytorki w jednym z nowojorskich wydawnictw. I gdyby nie jeden szkopuł, mogłaby swe życie uznać za szczęśliwe. Jessica bowiem szuka miłości swego życia. Kolejne randki kończą się katastrofami, a mężczyźni okazują się totalnymi zerami. Aż pewnego dnia natrafia na ogłoszenie w gazecie, które trafia jak najbardziej w jej upodobania. Kłopot w tym, ze jest ono w dziale "Pani szuka Pani".

tobik
opis użytkownika

W samotnym życiu nie ma nic do śmiechu, przynajmniej dla Jessiki Stein, atrakcyjnej dziennikarki pracującej w dużej redakcji. Po serii naprawdę nieudanych randek Jessica traci nadzieję na znalezienie idealnego faceta. Kiedy jednak uwagę jej przyciąga intrygujący anons w gazecie, wszystko wskazuje na to, że gdzieś istnieje jednak jakaś pokrewna dusza... Tylko czy jest mężczyzną?

opis dystrybutora dvd