film

Całując niebo

Kiss the Sky
1998
1h 45m
7,0 59
ocen
7,0 10 1 59
Gdy para długoletnich przyjaciół odkrywa nagle, że ich życie nabrało zawrotnego tempa, a kryzys wieku średniego zbliża się ogromnymi krokami, wyruszają w wypełnioną... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Całując niebo zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Gdy para długoletnich przyjaciół odkrywa nagle, że ich życie nabrało zawrotnego tempa, a kryzys wieku średniego zbliża się ogromnymi krokami, wyruszają w wypełnioną erotyzmem, niebezpieczną dla psychiki przygodę. Po latach nieustającego napięcia i pełnej mobilizacji w dążeniu do pieniędzy i kariery, dwaj najlepsi przyjaciele Jeff (WilliamGdy para długoletnich przyjaciół odkrywa nagle, że ich życie nabrało zawrotnego tempa, a kryzys wieku średniego zbliża się ogromnymi krokami, wyruszają w wypełnioną erotyzmem, niebezpieczną dla psychiki przygodę. Po latach nieustającego napięcia i pełnej mobilizacji w dążeniu do pieniędzy i kariery, dwaj najlepsi przyjaciele Jeff (William Petersen) i Marty (Gary Cole) czują się rozczarowani, zmęczeni i zniecierpliwieni. Aby pozbyć się dręczących ich demonów, wymyślają zamorską podróż służbową, która szybko przeradza się w prawdziwą ucieczkę. Na rajskiej, tropikalnej wyspie obaj zakochują się w tej samej pięknej kobiecie (Sheryl Lee). Nie bacząc na niebezpieczeństwo i bezsens takiego związku decydują się pozostawić swe rodziny daleko w domach i brnąć w miłosny trójkąt pełen erotycznych i duchowych doznań. Z boku przygląda się temu wszystkiemu podejrzany mnich buddyjski (Terence Stamp). Ale nawet w tym rajskim świecie zdarzają się kłopoty, które wystawiają na ostateczną próbę przyjaźń i miłość.

dystrybucja
Imperial
studio
Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)
tytuł oryg.
Kiss the Sky
inne tytuły
Film kręcono na Filipinach.
Fabuła filmu jest częściowo związana z Leonardem Cohenem. Ścieżka dźwiękowa filmu zawiera osiem jego piosenek, z czego siedem jest śpiewanych przez samego Cohena, a ósma to cover Jennifer Warnes.
Okres zdjęciowy trwał od 8 listopada do 14 grudnia 1997 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

gdzie mogę obejrzeć ten film ???

Kiss the skay

użytkownik usunięty

Taki szczegółowy opis filmu i ani słowa o tym, że w filmie wykorzystano aż osiem piosenek Leonarda Cohena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones