PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450210}
5,5 38 957
ocen
5,5 10 1 38957
3,8 4
oceny krytyków
Camp Rock
powrót do forum filmu Camp Rock

Selena Gomez zamiast DeMi

użytkownik usunięty

jak myslicie? czy lepiej bylo obsadzic w tej roli przyjaciólke Demi Lovato- Selene Gomez. Wydaje Mi sie ze xD Miley Cyrus wogole by sie nie nadawala do tej roli (sorax miley lovciam cie) ale masz glos jak chlop, wiec odpadasz. Mysle ze selena by byla idealna do tej roli/ A WY?

Hmm moim zdaniem Selena trochę do tego filmu nie pasuje, Miley też, najlepsza jest Demi. Po prostu ma w sobie to coś :)

tila_tequila

Mi też Demi wydaje się najlepszą aktorką, która mogła by zagrać Mitchi. Bardzo fajnie ją grała. Film już można kupić na DVD

ocenił(a) film na 9
katarzynakp1

Selena też by była dobra, nawet bardziej ją lubię, ale Demi troszkę bardziej pasuje do tej roli.

ocenił(a) film na 4

Mysle ze Demi ona jest tak normalna a Selena jakies filmy juz ma za soba ale nie mowe ze Sel nie lubie

Selena zdecydowanie nie pasuje. Poza tym jej głos byłby w tym filmie totalnie nie na miejscu. Demi Lovato została idealnie dobrana.

Demi pasuje bardziej, co nie znaczy, że nie lubię Miley i Seleny.
Demi jednak bardziej nadaje sie do tej roli i nikt nie zagrałby Mitchie tak jak ona ( tak mi sie wydaje)

katrin162

Sądzę, że Demi jest najlepsza! Do tej roli i nie tylko do tej! Selena jest super, ale ma inny głos i inaczej wygląda. Sądzę, że wybrali najlepiej jak mogli. Miley to krowa i dupa. Miley to NAJGORSZA piosenkarka i aktorka świata, a pozatym jest paskudna!!!

ocenił(a) film na 6

Selena byłaby beznadziejna, a Demi jest najnormalniejszą z gwiazd Disneya ;P Chociaż ja lubię je wszystkie i nie wiem czemu się ludzie tak czepiają ;]

ocenił(a) film na 8
poshh

Zgadzam się, ale i tak nie cierpię Demi, wole Selene.

Zgadzam się :)

Selena058

Wows, fan Seleny, LOL wielkie LOL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones