PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450210}
5,5 38 958
ocen
5,5 10 1 38958
3,8 4
oceny krytyków
Camp Rock
powrót do forum filmu Camp Rock

Cudowny film. Opowiada o tym co w życiu naprawdę ważne. Polecam w 100 %. Obowiązkowo powinien go obejrzeć każdy prawdziwy kinoman.

ocenił(a) film na 3
Mychaaa

Aha.

Mychaaa

hahah, dobre! :D

martxx

yyyy....? pogrzało cię ten film niczego nie naucza tylko jakaś diwa płacze bo chłop jej nie chce i użala się nad sobą bo nie umie śpiewać ;)

ocenił(a) film na 2
Mychaaa

Ile Ty masz lat?Ten film o niczym nie opowiada:/. Rozwiń swoją wypowiedź: co Cię ten film nauczył, co jest najważniejsze w życiu?

ocenił(a) film na 5
K_i_N_g_A_88

jej profil wszystko za siebie mówi.

K_i_N_g_A_88

na pewno mało :D skoro oceniła Justina Biebiera na 10

Mychaaa

yyyyy......? pogrzało cię? ten film o niczym nie mówi tylko demi lovato (nie warto jej imienia i nazwiska pisać durza literą :D)użala się nad sobą bo nie umie śpiewać :D

angel100

ale warto pisać durzą przez ż :D

Kattheriine

wiem jak szybko piszę to robię błędy ale ja nawet nie zauważyłam tego (i wiem jak się piszę)

ocenił(a) film na 1
Mychaaa

Łaaaał. Przeczytałam wypowiedź i pomyślałam, że to fajna prowokacja. Weszłam na profil autorki wypowiedzi i od razu zaatakowało mnie foto Miley Montany czy tam Hanny Cyrus. Po zobaczeniu najwyżej ocenianych filmów straciłam wiarę w młodzież.
A czy w życiu naprawdę ważne jest podskakiwanie w rytm popu z wątpilwej sławy i urody Jonasami. A może autorce chodziło o to, że najważniejsze to w życiu się lansować i wstydzić matki-kucharki?

ocenił(a) film na 1
Mychaaa

hahaha

ocenił(a) film na 1
Mychaaa

Poruszająca historia, gra aktorska na poziomie ojca chrzestnego. Po prostu uczta dla oczów!
Pełne, grube, i w pełni zasłużone 1/10

Mychaaa

ty mnie załamujesz psychicznie

Mychaaa

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . ________
. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`\

użytkownik usunięty
farols

Wow!! Jak to zrobiłeś/łaś?!?!? SUPER!!

Trzeba mieć IQ większe niż stary jogurt żeby zrobić coś takiego, niestety przykro mi nie kwalifikujesz się.

farols

That's right.

Mychaaa

Co jest w życiu ważne? Bo chyba nie wiem... No dobrze, powiedzmy czysto teoretycznie, że jestem prawdziwym kinomanem, powiedz mi dlaczego powinnam go pooglądać?

ocenił(a) film na 2
Mychaaa

hahaha fajny film to był jakieś 3 lata temu gdy dzieci lovciali jonasków !!!!Dla mnie film jest kompletną klapą !!

ocenił(a) film na 1
Mychaaa

Nędza i obraza dla muzyki rockowej.

ocenił(a) film na 2
Mychaaa


High School Musical- 10 i ulubione
Hannah Montana- 10 i ulubione
High School Musical 2- 10 i ulubione
Justin Bebier- 10 i ulubione
Chcę obejrzeć- Zac Efron's Pool Party

God, where are you when we need you... ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marik1234

toż to dziewuszka jest... ale jak Twój tekst przeczytałem, to miałem atak śmiechu, przepiękny tekst :)

ocenił(a) film na 1
angeldog

To nie dziewuszka tylko zwykły troll internetowy.

Marik1234

jedno drugiemu nie przeszkadza. A takiego bzdeta jak ona żaden chłopaczek, nawet troll, nie wymyśliłby.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mychaaa

ten film zdecydowanie nie zasługuje na ocenę 5.6.
porażka.

ocenił(a) film na 6
tyczkaweb

Przesadzacie, film jest sympatyczny. Ja tam mam do niego sentyment ;)

Mychaaa

Hahahahaha.

użytkownik usunięty
Mychaaa

hahahaha!!!
Nie no dobry kawał : )

Chwila... to było serio?!
Uuuu... Szkoda mi cię, na prawdę.....
Dziewczyno, przejrzyj na oczy....
Durna obsada, żałosna fabuła, przewidywalny finał..... Nie wiem jakim cudem zrobili 2 część. Cuż, pewnie przez takie dziewczynki disneya, takie jak ty....
PORAŻKA!!!!

użytkownik usunięty
Mychaaa

Aż wstyd. Sama jestem nastolatką, a z tego wręcz pełnego nauki filmu nie można kochać! Oczywiście to sarkazm. Lepiej dziewczyno obejrzyj sobie np. upiora w operze. Zobaczysz co to prawdziwa muzyka i śpiew.
Poza tym jak Jonasi śpiewają rocka to ja chyba jestem prezydentem. To jest obraza rocka. To tak jakby stwierdzić, że Piasek gra metal.
Tak na serio - przez te głupie ''gwiazdy'' mlodzież zaczyna się odmóżdżać. Poza tym szkoda mi Disney na którym się wychowałam. Gdyby teraz Mr. Disney wiedział co robią z tym co on sam stworzył... naprawdę szkoda. Wychowałam się na bajkach rysowanych Disneya i można się popłakać widząc takie niszczenie tej nazwy. Ten kanał powinien się nazywać ''Pływające w kanałach'', bo nie zasługuje na miano Disney'a.

ocenił(a) film na 8

lol a ja myślałam, że to serial buhahaha

ocenił(a) film na 4
Mychaaa

Padłem :D

ocenił(a) film na 4
Mychaaa

:) heh

Mychaaa

że co .... to ma uczyć o tym co w życiu jest ważne . Serio?

ocenił(a) film na 3
fanka_30stm

Tja jasne. Film pełny morałów. Główna bohaterka, jedzie na obóz PSEUDrockowy.

I UWAGA! Oto jej pierwszy, życiowy problem. Bardzo chce się wylansować, ale na obozie nie może być trendy laską, mając matkę-kucharkę. W dodatku pracującą na tym samym obozie. Przecież to taki obciach! Boże jak biedna Mitchusia to przeżyje :(....oj oj.....chlipu chlip.....szlochu szloch..........Wpada jednak na genialny pomysł, by ściemnić, że jej mama jest generalną dyrektorką chińskich rozgłośni radiowych.....wiadomo to zje*any serial Disneya, postacie w nim są takie same więc na pewno uwierzą w taką bójdę.

Później wszystko się wydaje.....bla bla bla......wszyscy, łącznie z jej pedziowatym ukochanym się na nią obrażają.

I UWAGA! Następuje najważniejsza finałowa scena, w której ukochany głównej bohaterki oraz wszyscy ludzie wybaczają to, że ich oszukała, ponieważ usłyszeli jak ślicznie śpiewa......oj joj joj.....chlipu chlip.....szlopchu szloch......jakie to piękne:)

I jakie piękne przesłanie............i mówię to na serio, bo takie jest przesłanie finału filmu....... "Możesz robić co chcesz, ponieważ ludzie wybaczą ci nawet największą głupotę i kłamstwo.....pod warunkiem, że jesteś ładna i masz talent."

Serial jest denny jak gra naszej reprezentacji w piłkę nożną. A jakieś głębsze wartości widzą w nim tylko osoby zbliżone profilem DNA do cegieł i pustaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones