PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110837}
6,2 125
ocen
6,2 10 1 125
Carry On Jack
powrót do forum filmu Carry On Jack

Zapomniany polski tytuł.
"Zwariowany rejs".
Emisja filmu w TVP w 1976 r.
Info pochodzi z mojego archiwum filmowego.

jurado51

Witaj w jakiej formie posiadasz wspomniany film? Kaseta VHS? :)

ocenił(a) film na 6
jurado51

Jak zwykle polski tytuł jest idiotyczny, bo o nie o rejs tu szło.

jurado51

A nie przypadkiem to był tytuł do carry on cruising?

michael_69

Skoro informuję, że film "Zwariowany rejs" / Carry On Jack / emitowała TVP w 1976 r, skąd nuta zwątpienia.
Sugerowanie, ze tytuł może być przynależny do Carry On Cruising jest błędnym tropem.
Do Carry On Cruising należy polski tytuł "Żeglarzu, do dzieła". / TVP w 1992 r. /
Film "Zwariowany rejs" znam z autopsji. W moich notatkach, oprócz tytułu oryginalnego jest odnotowany aktor Bernard Cribbins, który nie należal do stałej ekipy serii Carry On ... Stąd identyfikacja polskiego tytułu nie była skomplikowana.

jurado51

Ja mam kopię na vhs z tvp2 Carry On Jack - kapitanie do dzieła druga połowa lat 80tych. Więc chciałem się upewnić. Bo to że jak np. piszesz ze tytuł jest zarezerwowany to jest właśnie błędny trop gdyż z latami tytuł polski do tego samego filmu zmieniał się jeśli chcesz sprawdzić to na gryzonia wrzuciłem 10 min początku w którym Lektor właśnie czyta ten tytuł jednak loga TVP w mojej wstawce nie ma bo kolega wziął ode mnie tylko ścieżkę i zrobił tzw custom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones