PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601249}
5,4 3 157
ocen
5,4 10 1 3157
Cassadaga Strefa duchów
powrót do forum filmu Cassadaga - Strefa duchów

Trochę było dłużyzn , można było go zrobić krótszy. Dość poprawny , według mnie 5 do idealna ocena bo niczym się specjalnie nie wyróżniał a nie był znowu zły.

ocenił(a) film na 10
Avenalle

Moim zdaniem zasłużył na lepszą ocenę niż ma. Film wcale nie jest przewidywalny jeśli chodzi o poboczne mini wątki. O co w filmie chodzi w głównym wątku można się oczywiście już domyślić na początku oraz to "kto co i dlaczego" bo film sam odpowiada na to pytanie zbyt szybko. Powinni właśnie to zmienić tak by nie było wiadomo i jak najlepiej to ukrywać. Jednak być może zrobiono to specjalnie by wyszło coś w rodzaju "Zaklinaczki duchów". Mi się film bardzo podobał , podobała mi się gra tej aktorki w tym filmie. Sama bohaterka tego filmu wiele razy pokazała że ma czym myśleć a takie sytuacje jak wypadający telefon czy zapominanie o przenośnym dysku to już im wybaczę bo musieli to jakoś przedłużyć (to i tak lepsze niż np wypadająca broń z kieszeni policjanta gdy ten wchodzi po drabinie - tak jest w wielu filmach). Sam fakt że była osobą niesłyszącą był na plus dla tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones