PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601249}
5,4 3 157
ocen
5,4 10 1 3157
Cassadaga Strefa duchów
powrót do forum filmu Cassadaga - Strefa duchów

Początek by całkiem inspirujący niestety potem film siada,akcja po napisach też bez szału.Plus za plakat a'la 80's.Nie skumałem chyba tylko co z tymi głosami w trakcie ataków.

Onan

Nikt tego nie zrozumiał. Reżyser chyba też, bo tego nie wątku nie wyjaśnił ;)

ocenił(a) film na 6
Onan

Jak chcesz akcje to wlacz se Rambo albo niezniszczalni to jest horror jesli nie zauwazyles, a horrory nie bazuja na akcji ... Co pokolenie to glupsi ludzie ...

aproxx

A na czym bazują horrory?

ocenił(a) film na 6
Onan

Na klimacie, charakteryzacjach potworow/duchow itd, sceneriach, intrydze ... Klimat najwazniejszy ...

aproxx

W jakiej ja nieświadomości żyłem.

ocenił(a) film na 6
Onan

Nie synu ty nie masz poprostu wiecej niz nascie lat ... Ale nie boj sie masz jeszcze czas zeby dojrzec do niektorych rzeczy ...

aproxx

Ach,prawdziwy Polak,zna się na wszystkim.

ocenił(a) film na 6
Onan

Oj jest wiele rzeczy na ktorych sie nie znam np mechanika samochodowa, medycyna, chemia, literatura, hydraulika, sztuka i inne ...

aproxx

No nie wierzę.

Onan

;D

ocenił(a) film na 5
Onan

Głosy odwracają uwagę od napastnika. Można tego nie skumać? Naprawdę?

enKage

Ale kto je wydaje? Duchy?

ocenił(a) film na 10
Onan

Uwaga poniżej jest spoiler , nie czytaj przed obejrzeniem. Przecież głosy wydobywają się oczywiście z ukrytych głośników. Ktoś kto zadaje sobie tyle zachodu by zbudować co najmniej dwie piwnice na pewno nie ma problemu z umieszczeniem tam głośników. Z początku myślałem że głośnik był w obroży psa ale przy jednym z ataków psa nie ma w pobliżu. Tak więc musiały być w drzewach, on tam mieszkał, znał okolicę i planował atak. Ona biegała tam pewnie każdego dnia. To właśnie rutyna ułatwia innym manipulowanie ludźmi bo są przewidywalni. Mogło by się wydawać że nie musi tego robić bo był silny i mógł po prostu coś położyć na ziemi co przyciągnie uwagę i podbiec ale zależało mu na tym by nie było krzyków i szedł na łatwiznę. On się za każdym razem uczył, najpierw zaatakował z daleka a później wymyślił wózek by być bliżej. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones