PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857}

Cedry pod śniegiem

Snow Falling on Cedars
6,9 1 351
ocen
6,9 10 1 1351
6,0 2
oceny krytyków
Cedry pod śniegiem
powrót do forum filmu Cedry pod śniegiem

Film przeciętny jakich tysiące, ale muzyka...James Newton Howard stworzył do tego filmu wspaniałą partyturę, która jest po prsotu FENOMENALNA. Słuchać nocą, po utworze "20. Tarawa" prosze pamiętać o podniesieniu "szczeny z podłogi"

Neshir

Zgadzam się z tobą w 100%. Film jak film, ale muzyka jest fenomenalna, zwłaszcza "Tarawa" którą wykorzystali m.in. w trailerze do któregoś Matrixa. To chyba najlepszy soundtrack Newtona Howarda. Arcydzieło nie muzyka :)

Lemansky

Filmu nie widziałem ale zgadzam sie muzyka jest dobra, ba bardzo dobra! a Tarawa wgniata w fotel bo reszta muzyki jest utrzymana dość w spokojnym tonie. Mimo to Osada zajmuje 1. miejsce wśród arcydzieł Howarda.

użytkownik usunięty
Neshir

Film jak i muzyka bardzo dobre. Bardzo mile mnie zaskoczył nawet w tym piekle czerwcowej sesji egzaminacyjnej. Z jednej strony miłość i wspomnienia, z drugiej ponadczasowa problematyka prawdy i sprawiedliwości. No i co najważniejsze to człowieczeństwo i obalanie uprzedzeń, nienawiści człowieka do człowieka. Polecam!

Zgadzam się z opinią wyżej. The Village to n1 Newtona Howarda.

Wojt4s

Akurat film jest prawie wybitny, nie wiem co oglądacie i czego oczekujecie od kina. Muzyka Newtona Howarda na poziomie najwyższym. I przestańcie z tym "Matrixem". Dla mnie to zawsze będzie już muzyka z "Cedrów pod śniegiem". A "Osada", choć muzycznie bardzo dobra, nie może się równać z muzyką napisaną do "Cedrów".

ocenił(a) film na 6
La_Pier

Film jest co najwyżej średni, muzyka to zdecydowanie jego największy atut. Szkoda, że chociaż sceneria jej nie dorównuje, bo o scenariuszu i choreografii w ogóle nie ma co pisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones