PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121829}

Cena pożądania

Sotto falso nome
6,0 195
ocen
6,0 10 1 195
Cena pożądania
powrót do forum filmu Cena pożądania

nic specjalnego....

ocenił(a) film na 5

Film jest jednym z wielu z rodzaju - spedzają upojną noc myśląc, że widzą się tylko raz w życiu jednak sytuacja komplikuje się i zaczynają się szantaże. Nic nowego, nowatorskiego tu nie wprowadzono, ale nie ogląda się "ceny pożądania" źle. Ma on kilka dobrych wątków i scen. Taki film do obejrzenia.
Cieszą polskie akcenty - Kraków, ojczysty język czy Magdalena Mielcarz. Zagadka szantażu nie jest trudna do rozwiązania ale film jest trochę nie spójny. Zakończenie dziwne, jakby scenarzyście skończyły się pomysły.
Plusem jest niezwykła, bardzo tajemnicza i niepokojąca muzyka Ludovico Einaudi i ładne widoki.
5/10.

milczacy

Nie wiesz przypadkiem gdzie można znaleźć ten film (ściągnąć) po angielsku albo z napisami??? Będę wdzięczna za info

ocenił(a) film na 5
nabigirl

Niestety nie. Film ogladądałem w C+.
Owocnego szukania :)
Pozdrawiam.

nabigirl

Stę można ściągnąć http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Ostryga
Film znajduje się w folderze: Galeria filmów->Format AVI

ocenił(a) film na 7
milczacy

hmmm w sumie nic rewelacyjnego,ale całkiem dobrze się oglądało.
fajne ujęcia,końcówka faktycznie trochę przekombinowana. smutny ....

milczacy

SPOILER

mam pare pytań:

1. co do tego zakończenia to dlaczego Daniel popełnił samobójstwo?
2. ten list który na końcu czytała Ewa, to faktycznie był napisany przez Paula dla Daniela czy Daniel może chciał namieszać Ewie, zemścić sie na niej i sam takowy machnął, że niby to ojczym Ewy wzorował się na życiu pisarza a nie odwrotnie jak to ona myślała.
3. wywnioskowałam, że to Daniel był ojcem Ewy, dlaczego więc wiedząc to przespał sie z nią jeszcze raz?

ocenił(a) film na 6
Paz_Vega

Daniel spał z Millą, nie z Ewą :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones