PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262834}

Cesarzowa

Man Cheng Jin Dai Huang Jin Jia
7,2 17 067
ocen
7,2 10 1 17067
7,0 5
ocen krytyków
Cesarzowa
powrót do forum filmu Cesarzowa

Jednym słowem film daleki był od realizmu. A że mordowali się w "piękny" sposób? No cóż jakby niemców z czasów drugiej wojny światowej ubrać w trykoty i baletowe spódniczki to pewnie też by się to niektórym podobało. A nawiasem mówiąc pan reżyser powinien chyba zaprzestać pisania scenariuszy i wrócić do reżyserowania filmów takich jak "Zawieście czerwone latarnie".

ocenił(a) film na 10
2222

z tym lataniem to masz racje!! w końcu nie biegali po drzewach tak jak to przesadnie robili w "przyczajony tygrys(...)" ...

a co do realizmu?
Mi to zupełnie nie przeszkadzało,ale jak obejrzę następnym razem to zwrócę na to uwagę.. ;>

Dla mnie,jako dziewczyny,był to bardzo wzruszający film,nie jestem w stanie zliczyć ile razy płakałam.. :)

Nie wspomnę już o przepięknej scenografii i muzyce bo to chyba każdy zauważył i docenił!



2222

Jak to nie latali? Latali,
tylko, że na uwięzi. :)))

ocenił(a) film na 4
2222

Tak.... jak dla mnie film był strasznie nudny... i zapamiętam go... do końca tego roku jako "beznadzieja obejrzana w 2008" dziękuje.

KITARZYNA

Film był piękny (też płakałam)
chciałabym wymysleć jakis kontrargument na to ze był nudny ale nie potrafię:D no bo moze troszke był nudny ale trzeba to przeoczyć i zwrócic uwagę na grę aktorów i dekoracje itp itd.

kosssa99

A dla mnie nie był nudny:D uważam iż był to piękny film^^ wspaniała gra aktorska i super zdjęcia.. Ciekawa fabuła:). Ale oczywiście jak widać, zdanie subiektywne:P
Polecam jak najbardziej^^

ocenił(a) film na 3
KITARZYNA

Zgadzam się - film nudny do potęgi! Tandetna bajeczka z ładną dekoracja i pompatyczną muzyką tworzy coś na wzór wenezuelskiej telenoweli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones