PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32459}

Chłopaczki z sąsiedztwa

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood
6,8 24 783
oceny
6,8 10 1 24783
Chłopaczki z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Chłopaczki z sąsiedztwa

Śledzę poczynania braci Wayans od serialu 'In Living Color' z Jim Carrey'em w obsadzie. I jak ktoś piszę że wyłączył ten film po 10 minutach to dla mnie jest mułem i pewnie nigdy nie jarał trawki. Ten film jest przekot

ocenił(a) film na 1
gazowany_ocet

Rzadko się zdarza, że do końca filmu nie potrafię wytrwać, a tak właśnie było w przypadku tego "filmu". Lubie komedie, które są takie głupie że aż śmieszne, no ale niestety ten był tak głupi, że tylko głupi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
gazowany_ocet

Ja tam się śmiałem. Może pod koniec filmu już trochę mnie ten dowcip zmęczył, ale mimo wszystko spoko. Dałem 7 bo mi się podobał, ale d*py nie urywał :>

P.S. Zdarzyło się kilka razy jarać, ale do jarania polecam Boski Chillout ;)

gazowany_ocet

na mój gust to osoby które.dały 1 temu filmowi na 100% byly aresztowane w piątkowy wieczór za bycie czarnym

ocenił(a) film na 6
gazowany_ocet

No tak, w końcu tak wielu ludzi jara trawkę.

ocenił(a) film na 3
gazowany_ocet

Fakt, bycie ćpunem to powód do dumy brawo.

IronManMK42

> palenie trawki
> bycie ćpunem

wybierz jedną opcję.

ocenił(a) film na 3
Zwirpl

Picie piwa
Picie alkoholu
Wybierz jedną opcję. Wielu alkoholików też mówi, ze piwo to nie alkohol...

gazowany_ocet

niektórzy widocznie nie mają poczucia humoru.

ocenił(a) film na 6
gazowany_ocet

"dla mnie jest mułem i pewnie nigdy nie jarał trawki"

Hahhaaa, dobre...

gazowany_ocet

" jest mułem i pewnie nigdy nie jarał trawki" - jak ktoś jest takim mułem, że musi zajarać, aby się odmulić to nie powinien innych tak przezywać :D

ocenił(a) film na 8
gazowany_ocet

Ale wiesz że bycie narkomanem to nie jest powód do dumy?

gazowany_ocet

Przekonałeś mnie.

ocenił(a) film na 8
gazowany_ocet

To jest parodia chłopaków z sasiedztwa i to zajebista xD. Jak ktos slucha czarnego rapu i pali czasem to bedzie mial beke z filmu xD. A jak ktos nie kuma tego humoru to niech nie oglada czarnych komedii. Aha no i oczywiscie jest to film ktory oglada siw BEZ LEKTORA. i trzebs znac troche j angielski i slang zeby to skumać. Pozdro 8/10

gazowany_ocet

1dają ludzie którzy słuchają tupaca i wierzą że są czarni w środku, getto ukształtowało ich życie:)obejrzeli 160 filmów o tym jak być czarnym gangstą i czują się urażeni

ocenił(a) film na 1
gazowany_ocet

Po prostu wciska sie jedna gwiazdke...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones