PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31768}
plakat filmu Chłopaki mojego życia

Chłopaki mojego życia

Riding In Cars With Boys
7,1 9 358
ocen
7,1 10 1 9358
5 289
chce zobaczyć
Chłopaki mojego życia

15-letnia Beverly (Drew Barrymore) odkrywa, że jest w ciąży z chłopakiem, którego prawie nie zna. Zgadza się jednak za niego wyjść i porzucić szkołę. Dzięki silnej woli uparcie dąży do celu, jakim jest wyrwanie się z robotniczej dzielnicy Wallingford i wyjazd do Nowego Jorku, gdzie chce zostać pisarką.

opis użytkownika

Jest rok 1965. Piętnastoletnia Beverly to bystra, inteligentna i naiwna dziewczyna. Odkrywa, iż jest w ciąży z chłopakiem, którego wcale nie zna. Zgadza się jednak za niego wyjść i porzucić szkołę, tak jak chce ojciec. Mimo przeciwności, silna wola, oryginalne poczucie humoru i dziecko pomagają Beverly uparcie dążyć do celu jakim jest wyrwanie się z robotniczej dzielnicy Wallingford, wyjazd do Nowego Jorku i kariera pisarska. Film opowiada o dwudziestu latach życia pisarki Beverly DOnofrio.

opis użytkownika

Film jest ekranizacją autobiograficznej powieści Beverly Donofrio. Jego akcja rozpoczyna się w latach 60-tych w Wallingford w Connecticut. Beverly (Drew Berrymore) jest inteligentną piętnastolatką, która marzy o karierze pisarki. Na jednej z imprez poznaje 18-letniego Raya (Steve Zahn). Para zaczyna się spotykać. Sytuacja komplikuje się, kiedy Bev dowiaduje się, że jest z ciąży. Rodzice zmuszają ją, by poślubiła Raya. Mimo, iż bardzo się stara, chłopak okazuje się całkiem nieodpowiedzialny. Nie potrafi pomóc żonie w opiece nad dzieckiem. Po sześciu latach małżeństwa okazuje się, iż Ray jest uzależniony od narkotyków. On i Beverly postanawiają się rozstać. Jest to bolesne przeżycie dla ich syna. Mijają lata. Chłopak nie może dogadać się z matką, która w głębi serca uważa, iż przez niego zmarnowała sobie życie.

opis użytkownika

Ceniona reżyserka Penny Marshall przedstawia ekranizację skandalizujących I wzruszających wspomnień pisarki Beverly D'Onofrio. Główna bohaterka ( Drew Barrymore ) jest bystra i piękną dziewczyną, która - ku utrapieniu swego ojca - nie może doczekać się kiedy będzie dorosła. Jej życie przyjmuje zaskakujący obrót, gdy zachodzi w ciążę w wieku szesnastu lat. Szybko okazuje się, że ojciec dziecka, mąż Beverly ( Steve Zan ), wymaga większej opieki niż jej nowonarodzony syn. Dziewczyna nie poddaje się jednak i dzielnie stawia czoła przeciwnościom losu osiągając coś, czego wielu mogłoby jej pozazdrościć. Poznaj chłopaków jej życia i zobacz jak zatryumfuje na przekór wszystkim i wszystkiemu.
[opis dystrybutora]

opis użytkownika

Lata 60.XX w. Piętnastoletnia Beverly (Drew Berrymore) interesuje się literaturą i marzy o studiach. Kiedy odkrywa, że jest w ciąży z 18-letnim kolegą ze szkoły, Rayem (Steve Zahn), jej ojciec (James Woods) żąda, by wyszła za mąż i porzuciła szkołę. Małżeństwo nie jest udane, ponieważ Ray ma problemy z pracą i kłopoty z narkotykami. Beverly, mimo nawału nowych obowiązków, ma wsobie dośc silnej woli, by zrealizować swoje największe marzenie - wyjechać do Nowego Jorku i rozpocząć karierę pisarską.

opis użytkownika