Riding In Cars With Boys

2 godz. 12 min.
7,1 9 302
oceny
7,1 10 9302
5 228
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":31768,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Riding+In+Cars+With+Boys-2001-31768/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Chłopaki mojego życia
  • Charleston ocenił(a) ten film na: 10

    Mogłabym oglądać go dziesiątki razy i nigdy mi się nie znudzi. Idealnie dobrana muzyka i aktorzy (postać Ray'a to mistrzostwo).

  • Charleston Zgadzam się! Zawsze poprawia mi humor, długo nie widziałam przyjemniejszego i zarazem wnoszącego tak wiele filmu.

  • Charleston Również uważam, że postać Reya zagrana pierwsza liga, aż sprawdzałem tego aktora i o dziwno nie jest "mocno" utytułowany, a chyba zasługuje. :)

  • Nikki94 ocenił(a) ten film na: 10

    Charleston Postać Raya naprawdę została zagrana i stworzona fantastycznie. Nic w tej historii nie jest nadmiernie uproszczone. Trudno było go jednoznacznie ocenić, bo z jednej strony zachowywał się jak kompletny idiota, a z drugiej był po prostu dobrym, ale słabym człowiekiem, którego pokonał nałóg. Było mi go żal i doskonale wyobrażam sobie problem toksycznych związków z narkomanami. To jest takie prawdziwe. Byłam też pod wrażeniem aktora, który grał rolę małego synka. Najbardziej wzruszające i smutne momenty. Po tym filmie można mieć wiele różnych refleksji. :)