Riding In Cars With Boys

2 godz. 12 min.
7,1 9 301
ocen
7,1 10 9301
5 227
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":31768,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Riding+In+Cars+With+Boys-2001-31768/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Chłopaki mojego życia
  • Film bardzo mi się podobał, wciągnął mnie... i wtedy puścili stuletnie reklamy. Zasnęłam na nich, chociaż film chętnie obejrzałabym do końca. Mógłby mi ktoś opowiedzieć końcówkę, tzn. od momentu, gdy Brittany (nie pamiętam, jak miała na imię bohaterka) mówi Drew, że kazali zerwać jej z nią kontakty? Byłabym bardzo wdzięczna:)

• izadora6 ocenił(a) ten film na: 8

incognito_2 Dokładnie do tego samego momentu wytrzymałam, potem zapuścili ciąg reklam po ok 15-20 min więc zrezygnowałam bo rano trzeba było wstac.
    To jest skandal, ja rozumiem że reklamy muszą byc ale to co się ostatnio dzieje na polsacie przekracza ludzkie pojęcie :(

• Amish1188 ocenił(a) ten film na: 8

incognito_2 Kurde dosc duzo sie jeszcze potem wydarzylo :/ a ja niezbyt pamietam choc ogladalem film do konca. Byla taka scena ze jej syn przyznal sie ze to on podkablowal ja dziadkowi z tym suzeniem marihuany. On ja jakos prosil zeby nie byla zla, ale i tak troche sie wkurzyla ;) potem nie wiem czy cos sie jeszcze takiego waznego wydarzylo dlatego przenosimy sie do terazniejszosci. Wiec Drew wraz z synem jedzie do swojego bylego meza. Jak sie potem okazuje on musi wydac zgode na to by Drew mogla opubikowac ksiazke bowiem on tez jest jej bohaterem. Ale Raymond ma jakas laske(chyba nie jest jego zona) i ona nie zgadza sie by zrobil to za darmo. W ogole na poczatku nie poznal swojego syna ;) Drew sie wkurza na nich i wychodzi. Syn biegnie za nia ale potem wraca gdy widzi ze ojciec wyszedl wyrzucic smieci. Rozmawiaja chwile, jego laska luka przez okno, on mowi ze wydal zgode i mowi ze ona nie moze widziec ze ja mu daje wiec przytulaja sie i on wrzuca kartke synowi do kieszeni. Potem Syn idzie do Drew i nastepuje rozmowa. Nie pamietam szczegolow ale wiem ze syn mysli ze matka uznaje go za najwieksza porazke zyciowa. Oboje placza. Kurde nie pamietam tej rozmowy ale wiem ze byla dosc wazna. On mowi jej ze zakochal sie w tej Amandzie. Ona pozwala mu wyjechac do Indiany z nia. Sama zostaje w tym malym miasteczku i dzwoni po ojca. Przez chwile nic nie mowia potem stary zaczyna spiewac ta piosenke co ona na poczatku filmu mowila ze jest jej ulubiona i sama sie do tego przylacza. I koniec. Na pewno cos pominalem wiec za to sorki ale moze chociaz to choc troche opisze wam koncowke filmu :)

• incognito_2 Dziękuję bardzo:) za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki

• Amish1188 ocenił(a) ten film na: 8

incognito_2 jesli masz za krotki post to po prostu przytrzymaj spacje ;)

• Amish1188 amis, w Amelii :D corka Fay nazywala sie Amelia, nie Amanda :D ale streszczenie ciekawe :D

• Daggulka_Preity Hmmm... ostatnio mialam przyjemnosc dostac ten film na DVD... i obejrzalam go bez reklam... wzruszajaco...

• Khiara69 ocenił(a) ten film na: 8

incognito_2 tu mozesz obejrzec cły FILM ON LINE:

http://www.kino.pecetowiec.pl/video/2843/Ch%C5%82opaki-mojeg...

• incognito_2 Moja rada: nie oglądaj Polsatu. Ja nie oglądam już od dwóch lat, podobnie TVN. A film faktycznie ciekawy.