PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475616}
6,6 623
oceny
6,6 10 1 623
Chłopaki z Somers Town
powrót do forum filmu Chłopaki z Somers Town

szkoda czasu

użytkownik usunięty

film mi sie nie podobal.Brak jakiejkolwiek fabuly.Pozatym to ma byc dramat?Ja w tym filmie widzialam tylko komedie.Bo w czym jest ten dramat?

"Bo w czym jest ten dramat?"

W szoku jestes człowieku!
trzeba bylo przekonać panią zeby zabrała was na Madagaskar, tam jest przynajmniej fabuła i wartka akcja.

użytkownik usunięty
Billy_Boyo

to moze napisz mi co w tym filmie jest takiego godnego uwagi?Bo ja nie widze w tym filmie nic intersujacego.

użytkownik usunięty

a i wytlumacz mi w tym jest ten dramat?Moze napiszesz zaraz ze w tym ze chlopak zaczal picprzez rozpad malzenstwa swoich rodzicow?to po jakiego ch*a wyjezdzal do Anglii?Zreszta z tego co mowil ten facio wynaika ze nie ma szans na ratowanie malzenstwa.Zreszta miliony ludzi sie rozwodzi i to czesto z powodu osob trzecich wiec w czym ten dramat jest w tym filmie?na dodatek na koniec wszytsko dobrze sie konczy bo syn tego facia ze swoim kolega wyjzedzaja do anglii i spotykaja ta Francuske a ojciec wraca spokojnie jak gdyby nigdy nic na budowe...
jesli to ma byc wg Ciebie dramat to chyba dramatu nie widziales.

użytkownik usunięty

do Francji*

pomylilam sie sorki...

ha
nie chce mi sie tu rozwodzic nad tematem wiec napisze krotko
to czy jest to komedia, dramat czy film obyczajowy nie ma zadnego znaczenia, takie filmy nie sa robione po to by zgadzały sie z rubryczka gatunet na jakims portalu internetowym (sprawdz na imdb) to po pierwsze.
po drugie poczekaj do tegorocznych nominajci BAFTA i o ile znasz angielski bedziesz miała całe tomy o "co w tym filmie jest godnego uwagi".. zgadzam sie jednak z toba w jednym 'szkoda czasu' ..tyle ze na tą rozmowe

użytkownik usunięty
Billy_Boyo

hehe zabanwe tak Ci sie poodba ten film a nawet nie umiesz powiedziec dlaczego:);p.Naprawde szkoda czasu na ta rozmowe.Myslalam ze pokazesz mi cos co jednak jest w tym filmie godnego uwagi ale widac sie pomylilam:).Widac ze chyba oceniasz ten film dobrze bo jest nominowany do nagrody BAFTA ;p.ech naprawde szkoda czasu na ta rozmowe...

haha nominacji do BAFTA jeszcze nie ma.. takze gratuluje rozeznania w temacie.. widac ze chcialas zablysac..
ale coz
'nie umiem opowiadziec dlaczego' a o czym mam ci opowiadac o 'fabule' ktorej nie widzisz czy o dramacie rozumianym przez ciebei tylko w kategoriach ludzkiej tragedii ? poprostu wiem ze to z gory przegrany temat probowac opowiadac ci o pieknie prostej histori pokazanej bez patosu ani efekciarstwa.

użytkownik usunięty
Billy_Boyo

nominacje do BAFTA beda jutro;p wiec jak widzisz troche o tym wiem.Wiec wlasnie nie wiem skad wiesz ze wogole bedzie nominowany:).No ale coz sa ludzie i parapety:).

użytkownik usunięty

a nagrody beda przynane 8 lutego:).Wiec co teraz zablysnelam wiedza;) hehe.Zalosny koles jestes;p

użytkownik usunięty

a i nominacje juz sa tyle ze w kategorii film obcojezyczny...;p

wszystko to wiem, gdybys umiala czytac widziala bys ze napisalem 'poczekaj do tegorocznych nominajci'.. a ze masz google to zadna twoja zasluga..

Billy_Boyo

a skad wiem ze bedzie nominowany ? stad ze sledze od dawna nagrody BAFTA i BIFA, widzialem wczesniejsze filmy Meadows`a, dlatego tez to dla mnie pewnik..
a teraz wlacz sobie wyszukiwarke i dowartosciuj sie pokazujac czego to ty nie wiesz o meadowsie bifa i aktorach.. mam nadzieje ze poczujesz sie lepiej.. testy w sytlu 'wiec jednak chyba cos wiem' w czasach gdy na kazdy temat mozna wiedziec wszystko poswiecajach chwile w google.. JESTES WIELKA !

użytkownik usunięty
Billy_Boyo

czlowieku chcialam Ci tylko pokazac ze nie chcialam zablysnac;p.To co napisalam bylo pisane bardziej ironicznie wiec czlowieku opanuj sie i przestan pisac glupoty:)

'czlowieku chcialam Ci tylko pokazac ze nie chcialam zablysnac'
to juz wiem od pierwszej twojej wypowiedzi na temat filmu.
pozdawiam
czesc

użytkownik usunięty
Billy_Boyo

eh ale niektorzy ludzie sa tepi:).Pa pa ;p

użytkownik usunięty

hehehe Twoj niby genialny film nie jest nominowany przez BAFTA do zadnej nagrody:).Wiec jestes albo marnym prowokatorem i ten film Ci sie nie podobal albo no coz masz dziwny gust;)

no coz nie jest.. szkoda
mam nadzieje ze podniecenie sytuacja nie wywolalo u ciebie zbyt obfitej wilgoci..

użytkownik usunięty
Billy_Boyo

hehe nie wywolalao bo nie mialo co wywolac:).Ten film i Ty jestescie tak podniecajacy jak spluczka od sedesu:) ;pTo chyba tyle w tym temacie:)

Billy Boyo twoje wypowiedzi konsekwentnie i bezapelacyjnie zmiażdżyły koleżankę. Tak jak już wcześniej pisałeś nie było sensu kontynuować rozmowy, bo ona i tak by to ciągnęła w nieskończoność próbując dowieść, że jest mundra i obeznana. Widać, że znasz filmy Shawn'a i jesteś w temacie pt. FILM, a po drugiej stronie kabla miałeś konsumenta sztuki tzw. "przeżuwacza wysrywacza". Szkoda czasu dude.

użytkownik usunięty
Styllow

szkoda czasu dokaldnie ale na ten prosty film dla prostakow o tym jak spotyka sie dwoch kumpli;) hehe jak chcecie to ogladajcie sobie ten film i po 100razy dla mnie ten film jest nudny i praktycznie o niczym...

Styllow

Jak pewnie by to powiedzial Tomo : thanks mate !

ocenił(a) film na 8

To se "KLAN" oglądnij !!!!!
a jak szkoda czasu to książkę przeczytaj może jakąś lekturę !!!!

użytkownik usunięty
gawronk

szkole juz dawno skonczylam:) wiec nie musze czytac lektur a co to jest ''Klan'' wogole?;)
Jak Tobie sie ten film podobal to ci wspolczuje...

ocenił(a) film na 9

Chcialem tylko wtracic, ze nasz wielki REJS tez jest o niczym, a jaki sympatyczny, nieprawdaz? Nie musisz sie podniecac - nie podobal sie - Twoja sprawa. Dla mnie to po prostu REWELACJA!!! Dlaczego? Bo jest prawdziwy i nieprawdopodobnie naturalny.

użytkownik usunięty
BACEK_

moze Cie zaskocze ale nie ogladalam Rejsu wiec nie wiem:).Co z tego ze naturalny?rownie dobrze moge wziac kamere i nagrac swoja rodzine w domu i np. w codziennych zajeciach;p.Bedzie prawdziwy, naturalny i wyjatkowo nudny;p :)

Dla jednych film jest ciekawy, a dla innych nudny. Nie wiem po co ta dyskusja. Komentarze są po to, żeby każdy mógł wypowiedzieć własne zdanie.
Dla ciebie film jest nudny, masz swoje zdanie i bardzo dobrze, a jak kogoś to boli to jego problem.
Dla mnie "Rejs" też jest nudny, ale nie wypada o nim źle mówić bo jest kultowy. Dla kogo jet to jest, dla mnie nie.

LOL, a mnie uczyli w szkole, że dramat dzieli się na komedie i tragedie.... :P Więc jak widzisz tu tylko komedie no to chyba dramat XD

ocenił(a) film na 7
Kate_Sasasajkopat

Kate - HAHAHA zajebiste podsumowanie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones