PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4319}

Chłopaki z sąsiedztwa

Boyz n the Hood
7,5 26 353
oceny
7,5 10 1 26353
7,2 12
ocen krytyków
Chłopaki z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Chłopaki z sąsiedztwa

LA Central, COMPTON

ocenił(a) film na 6

film pokazuje zycie w najabrdzie niebezpiecznej dzielnicy LA - Compton. Po za tym bardzo dobra muzyka.
no i obsada od Nia Long do Ice Cube'a!

użytkownik usunięty
reaper

SC not CPT...LOL
ps. film nie rozgrywa sie Compton, tylko South Central. Nawet scena gdy pojechali co CPT i ojciec wygłosił długą mowę na temat ucisku Murzynów, była kręcona gdzieś w SC. Chyba ciecia budżetowe..;)) peace

użytkownik usunięty
reaper

compton to nie dzielnica LA tylko miasto sypialnia lezace w regionie metropolitalnym LA cos takiego jak Yonkers jest w regionie NY i Newark tez NY

ocenił(a) film na 10

Najniebezpieczniejsza sypialnia Los Angeles brrr brzmi grożnie !

ocenił(a) film na 9
reaper

ten film nakrecono nie w SC ani CPT, tylko w Inglewood

http://imdb.com/title/tt0101507/locations [imdb.com/title/tt010150...]

ocenił(a) film na 10
Szczepan

nie wazne gdzie nakrecili, wazne ze film opowiada o dzielnicy SC

ocenił(a) film na 10
reaper

Co wy opowiadacie ludzie. Akcja dzieje się blisko Compton, można powiedzieć Compton hood, czyli dzielnica CRENSHAW. Słyszeliście zapewne o Crenshaw mafia! To nie znaczy, ze jest mniej niebezpiecznie na tych ulicach w tej dzielnicy. Przecież działa tam znany przeze mnie wymieniony gang CM.

ocenił(a) film na 7
MastaKGR

masz w ulubionych Dziewczyny z Druzyny 3 i Porozmawiaj z nią. Chyba bardziej odległych projektów nie ma

ocenił(a) film na 8
GhostFace

HEhehe faktycznie ma "Dziewczyny z drużyny 3" :):):)

Coock

hahaha co za typ :d

ocenił(a) film na 10
GhostFace

JUz nie mam pajacu...w ogole Porozmawiaj z nia to dobry film. W ogole co Cie to interesuje co mam w ulubionych ? Jaki to ma zwiazek z tym co napisalem ? Moze ja go tam wczesniej nie dodalem ?

MastaKGR

beka


beka


beka


beka


beka

ocenił(a) film na 9
Bzium_3

Bzium_3 "beka" to chyba ty masz na drugie imie ciole jeden, to ze ktos ma w ulubionych dziewczyny z drozyny lub inne tego typu filmy to nie znaczy ze odrazu nalezy sie z niego smiac, koles was poprostu zgasil wiedza i zachowaliscie sie jak szczyle wyszukujac powodu aby go wysmiac...zalosne

a wracajac do filmu, KAWAL DOBREGO KINA! Singelton to mistrz w swoim gatunku, mogliby kurde takze wznowic go na dvd nie rozumiem dlaczego tego jeszcze nie zrobili

ocenił(a) film na 8
reaper

znam Downtown LA, ale do Compton nigdy nie dotarłem, opinia głosiła, że nie ma tam nic ciekawego. jednak
to obecnie nie jest już getto murzyńskie. jest to raczej mocno wysiedlona dzielnica Los Angeles, głównie nadal
zamieszkała przez nielegalnych imigrantów, zwłaszcza Latynosów (Murzyni są tam w mniejszości). To co
widać na filmie najbardziej przypomina dzisiejsze South LA (coś takiego jak South-Central to raczej mylne
obecnie pojecie), z rejonami Watts, okolice Crenshaw Blvd. Prawdziwy podział jest wlaśnie na Cenral i South
(razem z Inglewood). Są bardzo konkretne rejony, w których lepiej się po zmroku nie pokazywać samemu, ale
biorąc pod uwagę, że Los Angeles to największe metropolis na świecie (odległość z jednej dzielnicy do drugiej
pokonuje się jadąc 30 minut autostradą) nie mogę nazwać tego "miasta" niebezpiecznym. Przede wszystkim
jest to chyba najpiękniejsze miejsce na ziemi, w murzyńskich filmach o LA w ogóle tego nie widać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones